پرش لینک ها

سرویس خواب

 سرویس خواب

آشنایی با سرویس خواب و انواع مدل آن و نمونه کارهای سرویس خواب .

 آشنایی با سرویس خواب

سرویس خواب یکی از مهمترین وسائل داخل اتاق خواب میباشد. تخت خواب خوب و راحت نیاز هر فرد است که استراحت و خواب خوبی داشته باشد. که این سرویس از 7 تیکه تشکیل شده تخت خواب، آینه، کمد، پاتختی، میز آرایش، پاف و صندلی که بسته به سلیقه، نیاز و فضای اتاق خریداری می شود. تخت خواب از چوب، ام دی اف، فلز و ملامینه ساخته میشود که امروزه تخت خواب هایی که از ام دی اف ساخته میشود طرافداران بیشتری دارد چون قیمت ارزان تری دارد،  کیفیت بالایی دارد و تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی دارد.

هنگام خرید این محصول هم راحتی و هم طرح آن مهم است. برای خرید سرویس خواب با طرح های مختلف رو به رو می شویم. یکی از نکات مهم هنگام خریداری سرویس خواب در نظر گرفتن دکوراسیون داخلی خانه است. اگر دکوراسیون داخلی منزل شما مدرن است سرویس خواب شما مدرن انتخاب شود و اگر سبک کلاسیک می پسندید سرویس خواب کلاسیک را انتخاب کنید و اگر خانه های مجلل و سلطنتی را دوست دارید و طرفدار مبلمان استیل هستید سرویس استیل گزینه مناسبی برای شما است. هنگام خرید به میزان جا به جایی خانه خود توجه کنید حمل و نقل برای سرویس های خواب کلاسیک و استیل مناسب نیست و زود صدمه می بینند، دچار آسیب های جبران نشدنی میشوند و سنگین هستند و جا به جایی آنها مشکل است، اما سرویس خواب های مدرن طراحی ساده دارند و در هنگام جا به جایی صدمه نمی بینند.

 

servis khab 1 low سرویس خواب

 

 

 انواع سرویس خواب

  • سرویس خواب بزرگسال: این سرویس دو نفره است که به صورت عمومی در دو سایز 160*2 و 180*2 ساخته می شود که این سایز ها استاندار است و تشک های آنها در بازار موجود است.
  • سرویس خواب کم جا: در مواقعی که مشکل جا داریم و یا برای جای خواب میهمان تختخوابی در نظر دارید، از این تختخواب استفاده می شود. این تختخواب ها را هر جای خانه میتوان نصب کنید معمولا در یک اتاق اضافی نصب می کنند تا تخت فضای اتاق را اشغال نکند و موقع نیاز آن را باز میکنند.
  • سرویس خواب طبقه ایی: این تخت دارای دو یا سه تخت هست که روی هم قرار دارند و بیشتر برای کودکان استفاده میشود و خانه هایی اتاق و فضا، کم دارند.
  • سرویس خواب تک نفره یا نوجوان: که برای یک نفر طراحی شده و معمولا در اندازه های 90*2، 100*2، 120*2 و 140*2 است. متناسب با هر سایز تخت تک نفره، تشک مناسب با سایز آن در بازار موجود است.
  • سرویس خواب نوزاد: تختی ساده با شاخصه های خاص است. سرویس خواب نوزاد باید دور تا دور حفاظ های محکم داشته باشد تا از سقوط کودک جلوگیری کند و نرده ها بین 5 تا 6 سانت فاصله داشته باشند تا سر کودک بین آن گیر نکند. امن بودن نوزاد مهمترین اساس تختخواب او میباشد.
به تازگی در تختخواب ها کشو و باکس(جک) اضافه میکنند که فضای پرت زیر تخت به عنوان یک فضای بهینه و انباری وسائلی مانند چمدان استفاده شود. با توجه به کم شدن متراژ خانه ها این کشو و باکس ها طرافداران زیادی پیدا کرده است. مزیت باکس دار کردن تختخواب این است که کل فضای زیر تختخواب قابل استفاده است که این فضا را کشودار کردن تختخواب به ما نمیدهد و مزیت کشو دار کردن تختخواب این است که، نیاز به فشار زیاد برا بلند کردن کف تخت نیست و به راحتی میشود از آنها استفاده کرد.
سرویس خواب استیل: روی بدنه آن منبت کاری های زیاد و ظریف دارد معمولا جنس چوب آن از جنس راش است. رنگ آن سلیقه ایی است و بیشتر به رنگ های طلایی، گردویی، سفید ساخته میشود. از همه تخت خواب ها گران تر است هم به خاطر استفاده از چوب کامل در بدنه آن و هم کار هنری منب کاری که تمام جای تخت انجام شده است.سرویس خواب کلاسیک: دارای طراحی پیچیده است نسبت به محصولات مدرن پیچیده است و نسبت به محصولات استیل ساده تر است. این نوع سرویس خواب بعضی وقت ها منبت کاری روی بدنه دارد تا زیبایی تختخواب و اتاق را بیشتر کند. سرویس خواب های کلاسیک از چوب فندق، گردو و راش ساخته میشوند.سرویس خواب مدرن: طرح های ساده ایی دارند و معمولا از ملامینه و ام دی اف ساخته میشود.

 نمونه کار سرویس خواب

 

 

 

ما در سایت ایرانی دکور این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا سرویس خواب را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید .
 شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :
همراه : 09123346296
تلفن : 77647430 – 021
امتیاز post

پیام بگذارید

تماس با ایرانی دکور
کاوش
کشیدن