پرش لینک ها

اجرای کفپوش پی وی سی (PVC)

 آموزش نصب کفپوش PVC

کفپوش های PVC در بازار به سه مدل رولی، تایلی و کلیکی موجود هستند. کفپوش پی وی سی از ماده شیمیایی پلی ‌وینیل کلراید که نوعی پلاستیک فشارده میباشد و بسیار با ارزش در صنعت ساختمانی نوین است. ازیک لایه رزین PVC که روی آن را لایه رنگ و طرح قرار گرفته و در نهایت لایه نهایی که بی رنگ است مقاوم در برابر لغزش و محافظ آن است، تشکیل شده است. این محصول مقاوم در برابر آب و قابل شستشو است و در فضاهایی که رفت و آمد زیاد است قابل استفاده است

کفپوش PVC ضخامت بین دو تا سه میلیمتر دارد، خاصیت ارتجاعی زیادی دارد برای همین در هنگام نصب باید کف کاملا یکدست و صاف باشد، اگر زیر سازی خوب نباشد پستی ها و بلندی ها کف از روی کفپوش PVC نمایان و احساس میشود. بعد از نصب کفپوش درزی وجود ندراد و نفوذ آلودگی به زیر آن خیلی کم است و احتمال رشد کپگ و قارچ وجود ندارد. وزن کمی دارد و حمل و نصب آن راحت است. این محصول مقاوم در برابر حرارت، اسید و آتش است. به نسبت پارکت و لمینت ارازان تر است و طرح های آن شبیه پارکت لمینت است و به این دلایل این محصول پر طرفداری است . نظافت کفپوشبسیار راحت است، عایق حرارتی و صوتی بوده و برای مناطق سردسیر انتخاب خوبی است. طول عمر زیادی دارد . در مقایسه با پارکت و لمینت زیر سازی این کفپوش بسیار باید دقیق باشد و این محصول در مقابل نور خورشید به مرور زمان تغییر رنگ میدهند و در محیط های مسقف باید نصب گردد. در فضا هایی که امکان سر خوردن وجود دارد مثل آشپزخانه میتوان از کفپوش PVC  آجدار استفاده کرد . قابل استفاده در منازل، محیط های اداری و تجاری، آشپزخانه ها ، بیمارستان و آزمایشگاه ها میباشد.

 

12 اجرای کفپوش پی وی سی (PVC)

 

 روش نصب کفپوش پی وی سی

نصب کفپوش PVC در چهار مرحله قابل اجرا است :

زیر سازی: زیرسازی کف باید انجام شودپ، سطح اولیه نباید پستی یا بلندی داشته باشد و باید قبل از نصب کفپوش کف کاملا زیرسازی شود. برای زیر سازی بهترین کاری که پیشنهاد میشود ترکیب پودر سنگ، سیمان و چسب بتن است. این سه را باهم مخلوط کرده و آب به آنها اضافه میکنیم به اندازه ایی باید رقیق باشد که روی سطح کار به راحتی پهن شود، با کاردک به صورت افقی و عمودی میکشیم تا تمام پستی ها و بلندی ها پوشیده شود و در آخر سطحی مسطح به ما بدهد. قبل از این کار شکافی است که عمیق است با ملات سیمان و ماسه آن را پر می کنیم . این محصول در هر سطوح موزاییک، سنگ، سرامیک وسیمان قابل اجرا است. در صورتی که نم یا رطوبت در کف اولیه وجود داشت باید صبر کنید و تا خشک شدن کامل و از نصب آنخودداری کنید.

کف کامل باید تمیز باشد : قبل از آن که کفپوش را نصب کنیم باید کف کامل تمیز باشد و از گرد و خاک و چربی کامل پاک شده باشد. قبل از شروع چسب کاری کفپوش پی وی سی، کف باید کامل خشک شده باشد . این کارها برای این است که کفپوش به خوبی نصب شود .

نصب کفپوش PVC : بهتر از قبل از نصب کفپوش حدود 24 ساعت در فضایی که می خواد نصب گردد بماند . دمایی که آن بهتر است در آن نصب شود بین 20 تا 30 درجه سانتیگراد می باشد.  برای چسباندن کفپوش بهترین نوع چسب صنعتی است که به آن چسب فوری نیز میگویند و در بازار در بسته بندی های مختلف عرضه میشود. این چسب به خاطر وجود تینر در آن، بسیار فرار است و بعد از باز شدن درب قوطی چسب، زود سفت میشود و خاصیت چسبندگی خود را از دست میدهد. چسب هم به کفپوش و هم به کف اتاق زده می شود و کمی صبر می کنیم تا روی چسب خشک شود . افرادی که نصاب کفپوش PVC هستند و در این کار سابقه دارند با دست چسب را لمس میکنند و متوجه آماده بودن چسب برای چسباندن میشوند. باید مواظب باشیم که چسب بر روی سطح کفپوش مالیده نشود و اگر مالیده شد خیلی فوری با دستمال خشک و تمیز آن را پاک کنیم زیرا سطح کفپوش PVC به مشتقات بنزین حساس است و رنگ آن پاک می شود.

چسب فوری بسیار اشتعال زا بوده و باید در هنگام نصب کفپوش PVC نکات ایمنی به خوبی رعایت شود. قبل از نصب درب یا پنجره ایی را باز بگذارید تا گازی که از چسب فوری به وجود میآید راه خروج داشته باشد و هوای آزاد وارد فضا شود. استعمال دخانیات در جایی که در حال نصب این محصول هستند نباید انجام شود و برای این که چسب زودتر خشک شود از روشن کردن هر گونه وسایل گرمایشی خود داری نمایید. در هنگام نصب کفپوش بسیار دقت کنید که حباب زیر آن نباشد و کامل به کف بچسبد . بعد از چسباندن کفپوش می توانید بلافاصله از آن استفاده کنید و وسائل را روی آن بچینید . از کشیدن اجسام سنگین روی آن خودداری کنید زیرا باعث خرابی کفپوش PVC می شود.

نصب این محصول بسته به نوع طرح و رنگی که دارد به صورت آجری، لوزی، موزاییک و … نصب می گردد. برخی مواقع کفپوشرا به صورت فاصله دار اجرا میکنند و بین این فاصله ها را با پروفیل های فلزی مثل برنزی پر میکنند.

نصب قرنیز : بعد از اینکه کفپوشنصب شد نوبت نصب قرنیز است که با نصب قرنیز جلوه کفپوش زیبا تر میشود. قرنیز ها از جنس های متفاوتی هستند. این محصول رنگ های متفاوتی دارند که بسته به سلیقه افراد انتخاب میشود ولی معمولا از قرنیزی استفاده می شود که با رنگ کفپوش همخوانی داشته باشد. قرنیز ها درزهای کفپوش PVC که در انتهای دیوار هستند را می پوشاند و باعث محکم شدن قسمت های کناری دیوار می شود.

 

32 اجرای کفپوش پی وی سی (PVC)

 

کفپوش پی وی سی PVC

در ابتدا باید به این نکته دقت کنید که این محصول به دو مدل کفپوش تایلی و کفپوش رولی موجود می باشد که مانند محصولات دیگر خوشبختانه بیشتر برند های این محصول با متریال های وارداتی در کشور عزیزمان ایران تولید تولید می شوند . کفپوش پی وی سی را با چسب مخصوص نصب می کنند . که هم می توان در نصب این محصول از چسب خمیری استفاده کرد و هم از چسب صنعتی .

توجه داشته باشید که چسب خمیری از چسب صنعتی گران تر است ولی دوام و مقاومت بالاتری نصبت به چسب صنعتی دارد .

برند های کفپوش پی وی سی ایرانی دکور عبارتند از :

کفپوش آرتا

کفپوش پلیژن

کفپوش راک فلور

کفپوش ونیفلکس

کفپوش استراتیفی

کفپوش پارتاک

کفپوش ترکیش فلور

که در این میان کفپوش پی وی سی ونیفلکس دارای دو ابعاد مختلف می باشد . به فرض مثال هر تایل علاوه بر ابعاد 15 سانت در 90 سانت دارای ابعاد پارکتی 20سانت در 120 سانت هم می باشد . که این امتیاز کفپوش پی وی سی ونیفلکس را نسبت به سایر برندها منحصر به فرد کرده است و از آنجایی که کفپوش پی وی سی ضد آب می باشد . برای مناطق شمال کشور و جنوب کشور کفپوش پی وی سی توصیه می شود . و همچنین در منازل مسکونی برای کف آشپزخانه و استخر و … هم که در مجاورت آب قرار دارند کفپوش پی وی سی بسیار مناسب می باشد .

کفپوش ایرانی

کشور عزیزمان ایران در زمینه تولید کفپوش پی وی سی به خود کفایی رسیده است . و تمامی برند های موجود در سایت ایرانی دکور ایرانی می باشد .

که ما سعی کرده ایم ما بین برند های کفپوش ایرانی موجود در بازار ایران با کیفیت ترین کفپوش های ایرانی را انتخاب کنیم . و با رنگ بندی کامل و توضیحات فنی آن ها شما کفپوش خود را انتخاب کنید .

خرید کفپوش پی وی سی

شما مشتریان عزیز خرید خود را می توانید بدون واسطه از ایرانی دکور انجام دهید . نکته اول در خرید کفپوش که باید به آن دقت کنید کیفیت آن می باشد . ولی هنگام خرید کفپوش از ایرانی دکور دیگر نگران کیفیت کفپوش خریداری کرده خود نباشید . برای اینکه ما بهترین برند های موجود در بازار ایران را در سبد کالای خود قرار داده ایم . شما مشتریان عزیز برای خرید کفپوش پی وی سی از طریق تلگرام و واتس آپ ثبت سفارش کنید . و قبل از خرید کفپوش موجودی محصول خود را از قسمت لیست موجودی محصولات ما چک کنید . همچنین با شماره های شرکت هم می توانید تماس بگیرید و به صورت آنلاین یا حضوری کفپوش خود را خرید کنید .

فروش کفپوش پی وی سی

فروش کفپوش پی وی سی در سایت ایرانی دکور به صورت آنلاین می باشد البته فقط برای مشتریان آنلاین سایت ایرانی دکور هم فروش کفپوش به صورت خرده و حضوری امکان پذیر می باشد . چون بیشترین فروش ما به صورت عمده می باشد .

فروش کفپوش ایرانی دکور از دپوی خود ایرانی دکور از انبار پل چوبی یا از انبار شورآباد انجام می شود . به جرات می توانیم بگوییم فروشگاه اینترنتی ایرانی دکور بزرگترین و جامع ترین فروشگاه آنلاین می باشد .

 

قیمت کفپوش پی وی سی

شما مشتریان عزیز می توانید قیمت کفپوش پی وی سی خود را از طریق تلگرام یا واتس آپ سوال کنید و یا با شماره تماس های شرکت ایرانی دکور تماس بگیرین و قیمت کفپوش خود را سوال کنید و مطمئن باشید قیمت کفپوش در سایت ایرانی دکور با مناسب ترین قیمت ممکن به فروش می رسد . و شما مشتریان عزیز حتما قیمت ما را با سایر شرکت ها مقایسه کنید تا از قیمت ما اطمینان حاصل فرمایید .

کفپوش ارزان

در میان برند های موجود در سایت ایرانی دکور کفپوش پلیژن از ارزان ترین قیمت ممکن برخوردار است و شاید اولین برندی که در جواب کفپوش ارزان معرفی می شود همین برند می باشد . زمانی که شما مشتریان عزیز کفپوش ارزان خرید می کنید . ملاک بر این نمی باشد که چون کفپوش شما ارزان است از کیفیت پایینی برخوردار است شاید شما کفپوش خود را بدون واسطه خرید کرده اید و گران نخریده اید . پس کفپوش ارزان خود را بی واسطه و مستقیم از ایرانی دکور خرید کنید .

امتیاز post

پیام بگذارید

کاوش
کشیدن