پرش لینک ها

درب ورودی ساختمان

درب ورودی یکی از محصولات ایرانی دکور است. درب ورودی ساختمان عرضه شده، در یکی از مجهزترین کارگاه های ساخت درب در کشور تولید می شود. در ادامه با ما همراه باشید.

انواع درب ورودی

دربهای ورودی ایرانی دکور به سه دسته تقسیم می شوند :
 
1 – درب های ضد سرقت
2 – درب های MDF روکش پی وی سی (PVC)
3 – درب های HPL ملامینه

آشنایی با درب ضد سرقت

در سایت ایرانی دکور برای شما عزیزان درب های ضد سرقت MDF با روکش راش گردو آمریکایی و روکش ترک با طرح های متنوع  و مناسب با هر سلیقه ای قرار داده شده است .

تفاوت قیمت درب های ایرانی دکور بیشتر بدلیل تفاوت طرح رویه ها و جنس آنها (ترک یا آمریکایی ) و همچنین برجستگی های آنها میباشد .

از آنجایی که شما عزیزان از سایت ایرانی دکور بی واسطه خرید میکنین حتما قبل از خرید قیمت ما را با دیگران مقایسه کنید و بعد خرید کنید .

ابعاد استاندارد درب های ضد سرقت 101*211 سانتیمتر و فضای مورد نیاز برای نصب 111*212سانتیمتر داخل به داخل ساب فریم(فریم انتظار) ساب فریم میتواند از قوطی 40*30 یا هر نوع فلز دیگری باشد . طول ساب فریم انتظار برای درب ضد سرقت 212 سانتیمتر به این معنا میباشد که از کف تمام شده تا زیر نعل درگاه نباید بیشتر از 212 سانتیمتر باشد . البته همانطور که گفته شد برای تولید در ابعاد سفارشی محدودیتی وجود ندارد . برای مشاهده درب های ضد سرقت سایت ایرانی دکور اینجا کلیک کنید.
درب ورودی ساختمان

درب MDF با روکش PVC

 یکی دیگر از محصولات ما در سایت ایرانی دکور درب های MDF با روکشهای پی وی سی میباشند که مناسب برای ساختمانهای اداری و مسکونی میباشند .

رویه MDF این درب ها 6 میلیمتر و در دو طرف درب ها دولایه MDF 5 میل استفاده شده است .و یک روکش پی وی سی به ضخامت 1 میلی متر بر روی MDF با چسب با دمای اتصال حدود 100 درجه سانتیگراد چسبانده شده است .

درب های MDF  با دو رویه موجود میباشند :
1 – درب های MDF  با روکش پی وی سی
2 – درب های MDF با روکش ملج و راش با رنگهای پلی استر
که در هر 2 مدل طرح های 2 قاب و 3 قاب از طرح های پر فروش در MDF میباشند .
ساختار داخلی درب اتاق MDF و درب سریس MDF از کلاف چوب روسی میباشد که همان چوب خشک شده میباشد که با اتصالات خاص کلاف چوبی درب های MDF را بوجود می آورند . خشک بودن اتصالات خاص کلاف های چوبی به مقاومت درب های MDF کمک شایانی کرده است . در داخل درب های MDF  همچنین می توان از هانی کام و لایه 3 میلی ضربدری استفاده کرد که به دلیل کاهش وزن درب های داخلی معمولا از هانی کام استفاده می شود .
دربهای داخلی کمتر از 100 سانتی متر میباشند و در ابعاد بزرگ تر نیز قابل سفارش میباشند و البته یکی دیگز مزایای این درب ها قابلیت نصب آنها در چهارچوب های چوبی میباشد .
بطور کلی می توان گفت درب های MDF  روکش پی وی سی به دو دسته تقسیم میشوند : 
1 – بدون برجستگی که یا همان طرح های CNC  که به طرح های برجسته 8 و 16 و 25 میلیمتر تقسیم میشوند .
2 – با رویه های 5 یا 8 میل هستند که البته در بعضی از طرح های CNC عمیق به رویه های 11 میل هم تقسیم بندی میشوند . که با افزایش ضخامت رویه مشتری باید هزینه بیشتری پرداخت کند . برای دیدن درب های MDF سایت ایرانی دکور  اینجا  کلیک کنید

درب ملامینه (درب HPL)

 روکشهای ملامین توسط خود کارخانه های MDF سازی در خط تولید مجزا تولید میشوند . که در کشور ما 23درصد فروش را به خود اختصاص داده اند .

تفاوت MDF  ملامینه و نئوپان ملامینه در این است که لبه های MDF ملامینه قابلیت برشکاری را دارند و می توان لبه های آنها رابا نوار های FROM SOFT  لبه جسبانی کرد . و تمام قابلیت های تزیینی را دارا میباشند و در مقابل رطوبت و حرارت و سایش و… مقاومت بیشتری دارند که این مزایا دامنه کاربرد و استفاده آنها را وسیع کرده است .

ملامینه درب ورودی ساختمان

درب های HPL ملامینه در طرح های خاص برای دربهای ورودی و داخلی تولید می شوند .

مزایای درب های روکش ملامینه :

1 – مقاومت در برابر رطوبت
2 – مقاومت در برابر حرارت و سایش
3 – هماهنگ بودن رنگ لبه های چسبانده شده با سطح رویه

4 – قیمت مناسب و تنوع رنگ

معایب درب های ملامینه :

1 – مقاومت بالایی در مقابل مواد قلیایی و اسیدها ندارد .
2 – تمام سطوح آن یکپارچه نیست و لبه های آن جنس دیگری دارد
3 – روکش ملامینه همانند روکش اکریلیک و PVC  براق نیست
درب های روکش ملامینه معمولا به درب های پیش ساخته HPL  در بازار معروف هستند .
HPL= high pressus Laminate که همان فرمیکا میباشد .که ورقه ای است مرکب از چندین لایه ساخته شده از الیاف همانند کاغذ آغشته به رزین های عمل کننده در گرما که تحت تاثیر حرارت و فشار 5 مگا پاسکال بهم چسبانده می شوند . در ساخت ورق های HPL  از کاغذ کرافت – کاغذ کوراتیو – رزین فنلیک و رزین ملامین استفاده می شود .
برای دیدن درب های ورودی ملامینه سایت ایرانی دکور اینجا کلیک کنید
امتیاز post

پیام بگذارید

تماس با ایرانی دکور
کاوش
کشیدن