پرش لینک ها

اجرای کاغذ دیواری

 آموزش نصب کاغذ دیواری

رنگ آمیزی دیوار دردسر های خودش دارد بوی تند رنگ که تا مدت ها در فضا باقی میماند را باید تحمل کنید و صبر کنیم تا رنگ خشک شود اما کاغذ دیواری نصب سریع دارد و چسب مخصوص آن که پایه آن از آب است بویی ندارد و خیلی سریع خشک میشود.

در ابتدا باید محاسبه کنیم که چند رول کاغذ دیواری لازم دارید اگر از مدلی از کاغذ دیواری استفاده می کنید که اندازه های آن استاندارد است اندازه دیوار های اتاق را اندازه می گیرید و بعد بر اساس جدول ارائه شده خود کاغذ دیواری، مقدار متراژ مورد نیاز بدست میآید. اما اگر از کاغذ دیواری های پارچه ایی استفاده میکنید که اندازه های عرض آنها استاندار نیست از فروشنده بخواهید تا به شما مقدار مورد نیاز را بگوید. موقع خرید کاغذ دیواری مطمئن شوید که همه توپ ها با هم یک رنگ هستند و همیشه یک توپ اضافه بخرید که اگر در محاسبات اشتباهی رخ داد و یا برای وصله کردن های بعد از نصب کاغذ دیواری داشته باشید. قبل از چسباندن آن باید زیر کار را آماده نصب کردن کاغذ دیواری کرد . اگر ” کاغذ دیواری ” قدیمی روی دیوار بود و برداشته شده باید مطمئن شوید که از آن قبلی چیزی به دیوار نمانده باشه و تمیز شده باشد. اگر برای جدا کردن اضافه های کاغذ دیواری قبلی به خصوص در حاشیه دیوار با مشکل مواجه شدید میتوانید از راهکار زیر استفاده کنید، سمپاچ دستی داخل آن آب گرم ، دو قاشق نرم کننده لباس بریزید و روی سطح دیوار اسپری کنید. بعد از 10 دقیقه از روی دیوار جدا میشود.

برای خوب چسبیدن کاغذ دیواری بر روی دیوار، باید دیوار کاملا تمیز باشد و از چربی و دوده پاک باشد. سوراخ ها و خراش های زیر دیوار را با بتونه درست کنید. قبل از چسباندن آن به دیوار، سطح دیوار را با چسب مخصوص زیر سازی کنید و برای نصب کردن روی دیواری که تازه گچ شده یا رنگ شده باید حداقل یک هفته صبر کرد تا کامل خشک شود. چسب کاغذ دیواری پودری شبیه گچ است و باید با مقداری آب و چسب چوب مخلوط کرد. نحوه مخلوط کردن این مواد بسیار مهم است تا چسبی یکنواخت و بدون حباب بدست بیاید.

اگر دیوار رنگ شده است و جاهایی خراش دارند باید آنها را پر کرده و اگر رنگ دیوار روغنی یا براق است با سمباده روی آن را بزنید تا کاغذ دیواری به خوبی روی دیوار بچسبد. هر لکه ایی مثل چربی با لاک الکل کامل از روی دیوار پاک کنید. اگر دیوار تازه کشیده شده بعد از خشک شدن گچ دیوار، روی آن را خشک کن باید زده شود و بعد شروع به نصب آن شود.

در هنگام خرید کاغذ دیواری در انجام محاسبات باید دقت شود. نقشه دیواری را که میخواهید کاغذ دیواری کنید روی کاغذ بکشید و آن را به فروشنده بدهید بر اساس تجربه و مهارتشان بهترین توصیه ها را به شما برای مقدار خرید کاغذ دیواری خواهند کرد.

در نصب آن دقت کردن به جزئیات به زیبایی و تمیزی کار خیلی موثر است. برای چسباندن کاغذ دیواری، آن را روی دیوار اولیه قرار دهید و آن را به سمت سقف قرار دهید. قبل از چسباندن دوباره گوشه ها را بررسی کنید تا صاف و درست قرار گرفته باشد. برای نصب کاغذ دیواری بعدی کنار قبلی، تا جایی که امکان داره و کاغذ دیواری ها روی هم قرار نگیرند به هم نزدیک شوند و مماس به هم باشند. برای اطراف درب و پنجره از کاتر تیز استفاده کنید تا لبه ها تمیز بریده شود .

 

34 اجرای کاغذ دیواری

 

 روش نصب کاغذ دیواری

در هنگام برش کاغذ دیواری اندازه 10-5 سانت بزرگ تر از ارتفاع دیوار برش میزنیم برای قسمت دوم بسته به طرح آن شاید تا 60 سانت مجبور باشیم اضافه بگذاریم. کل رول آن را برش می زنیم و چسب می زنیم بهتره سراغ رول بعدی نرویم این رول که برش خورده را چسب بزنید و بچسبانیم و بعد سراغ رل بعد برویم.

بعد از چسب زدن حدود 10 دقیقه کاغذ دیواری ها را از سمتی که چسب زده شده روی هم میگذاریم و بعد از بالا به دیوار میچسبانیم. دقت کنید اگر کاغذ دیواری هایی را که چسب زده ایم بیشتر از 15 دقیقه به حال خود بگذاریم ” کاغذ دیواری ” خراب میشود و دیگر قابل استفاده نیست. نوعی از کاغذ دیواری است که جنس آن از نانوون است خیلی نازک هستند و نصب آنها با کاغذ دیواری های دیگر متفاوت است به صورتی که چسب را روی دیوار میزنیم و آن را روی آن می چسبانیم اگر چسب را مستقیم به پشت این نوع از کاغذ دیواری ها بزنیم خراب می شود.
اگر مشاهده کردید برخی از جاهای آن حباب هوا تشکیل شده با استفاه از یک کاتر روی حباب برش به صورت ضربدر بزنید. به آرامی کاغذ دیواری را برگردانید و با قلمو مقداری چسب بزنید و بچسبانید. بعد با استفاده از یک قلموی کوچک مقداری چسب بردارید  به آرمی روی دیوار در جایی که برش ایجاد کرده بودید بزنید. اگر قسمتی از آن خراب شده بود با دقت قسمت خراب شده را جدا کنید و از کاغذ دیواری هایی که مانده قسمتی را برش دهید که طرح و الگو آن مطابق قسمتی باشد که از آن جا جدا کرده اید، پشت کاغذ دیواری را چسب بزنید و همان قسمتی که برش دادید بچسبانید.

کاغذ دیواری نباید چروک شوند. بعد از چسب زدن چند لحظه صبر کنید تا کاغذ نرم شود اینطوری کاغذ انبساط پیدا میکند و هنگام نصب چروک و حباب دار نمیشود. نصب کردن اولین کاغذ روی دیوار اهمیت بسیار زیادی دارد و بقیه تکه ها را کنار هم به دنبال اولین قطعه چسبیده می شود. نصب این محصول از سمت پنجره باید شروع شود.

در هنگام چسباندن حرکات دست از وسط کاغذ دیوار به طرف بیرون باشد و روی لبه های کاغذ دیورای که به دیوار متصل کردیم با یک غلتک مخصوص محکم بکشید. لبه آن که به سمت سقف است حدود دو سانت بیشتر باشد و بعد از چسباندن با قیچی خطی برش بزنید. قسمت های طاقچه یا برآمده دیوار را یک سانت اضافه برش دهید و بعد از نصب در صورت اضافه بودن جدا کنید. کاغذ دیواری را جای پریز ها کامل بچسبانید و آخر سر جای آنها را با برش ضربدری خالی کنید. در هنگام نصب آن لوله های گاز یا آب بر روی دیوار بود باید کاغذ دیورای را نصب کنید و در آخر اطراف آنها را برش دهید. بعد از پایان کار میتوانیم با ابر مرطوب چسب هایی که از درز ها بیرون زده است پاک کنید.

 

23 اجرای کاغذ دیواری

 

نصب کاغذ دیواری

کاغذ دیواری به دلیل داشتن طرح های متنوع اعم از :

کاغذ دیواری گل دار

کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری برجسته

کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری اداری

کاغذ دیواری اسپرت

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری آینه ای

کاغذ دیواری کودک

و …

توانسته است جایگزین خوبی برای رنگ و دیوارپوش برای زیبایی متازل شما باشد .

در مجموعه کاغذ دیواری ایرانی دکور انواع آلبوم کاغذ دیواری از شرکت های مطرح در این زمینه قرار داده شده است تا شما مشتریان عزیز مناسب با سلیقه خود طرح و مدل خود را انتخاب کنید . که در این بین کاغذ دیواری های پی وی سی می باشند که عموما به کاغذ دیواری قابل شستشو هم معروف هستند . تمامی آلبوم هایی که در سایت ما قرار داده شده اند اعم از کاغذ دیواری ایرانی و کاغذ دیواری آلمانی و کاغذ دیواری ایتالیایی و کاغذ دیواری کره ای همه از جنس پی وی سی می باشند . امیدواریم تنوع بالای آلبوم کاغذ دیواری در سایت ایرانی دکور توانسته باشد نیاز های شما مشتریان را بر طرف کند

خرید کاغذ دیواری

در سایت ایرانی دکور ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا تنوع آلبوم کاغذ دیواری بالا باشد تا شما مشتریان عزیز بعد از انتخاب مدل دلخواه خود اقدام به خود کنید . قبل از خرید حتما با کارشناسان ما در زمینه کاغذ دیواری تماس حاصل فرمایید . برای اینکه طول و عرض برند ها با هم متفاوت می باشد هر چند معمولا در عرض 53 سانت و طول 10 متر می باشند . ولی حتما ابعاد انتخابی خود را قبل از خرید سوال کنید تا در تعداد رول های انتخابی خود به مشکل نخورید . ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا خرید برای شما به راحت ترین شکل ممکن امکان پذیر باشد . پس با خرید کاغذ دیواری دلخواه خود از ایرانی دکور به زیبایی منازل خود بیافزایید .

فروش کاغذ دیواری

فروش کاغذ دیواری در ایرانی دکور کاملا بی واسطه می باشد و شما مشتریان عزیز بعد از انتخاب طرح و مدل دلخواه خود بعد از تماس با کارشناسان ما از طریق واتس آپ یا تلگرام اقدام به خرید خود نمایید . توجه داشته باشید از آنجایی که سایت ایرانی یک فروشگاه آنلاین در صنف دکوراسیون داخلی می باشد فروش آلبوم های کاغذ دیواری موجود در سایت ما هم به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد ولی از آنجایی که فروش ما به صورت عمده می باشد در این زمینه تک فروشی نداریم پس طبیعتا آلبوم کاغذ دیواری برای شو روم نداریم و باید از طریق تصاویر موجود در سایت طرح و مدل خود را انتخاب کنید .

قیمت کاغذ دیواری

در مجموعه آلبوم های کاغذ دیواری ایرانی دکور انواع آلبوم با قیمت های متنوع موجود می باشد به فرض مثال ما کاغذ دیواری از 58 هزار تومان تا 2 ملیون و 300 هزار تومان موجود داریم تا مشتریان عزیز مناسب با بودجه خود انتخاب کنید .

توجه داشته باشید مهمترین مساله ای که در این زمینه تاثیر گذار می باشد گرماژ کاغذ دیواری می باشد . منظور از گرماژ در واقع همان وزن کاغذ دیواری است و هر چقدر گرماژ آن بالاتر باشد قیمت آن هم بالاتر است . و قبل از انتخاب کاغذ دیواری خود حتما قیمت ما را با سایر شرکت ها مقایسه کنید تا با اطمینان کامل از قیمت ما کاغذ دیواری خود را خرید کنید .

کاغذ دیواری ارزان

در مجموعه ایرانی دکور کاغذ دیواری ارزان هم موجود می باشد و به جرات می توانیم بگوییم که در سفارشات بالای 2000 رول ما ارزان ترین کاغذ دیواری ها را در انواع طرح های مختلف موجود داریم . چون در انبار ایرانی دکور همیشه کاراستوک هم از جنس پی وی سی و هم از جنس نان بوون موجود می باشد . پس طرح و مدل ارزان خود را انتخاب و از طریق تلگرام و واتس آپ ثبت سفارش کنید و کاغذ دیواری خود را خرید کنید ولی از آنجایی که فروش کاغذ دیواری استوک بسیار خوب می باشد و خیلی سریع کدها و طرح ها عدم می شوند پس قبل از ثبت سفارش جتما موجودی همان روز کاغذ دیواری خود را بگیرید .

امتیاز post

پیام بگذارید

تماس با ایرانی دکور
کاوش
کشیدن