پرش لینک ها

درباره ما

توضیحی کوتاه

About Us

مرجع اصلی دکوراسیون داخلی

درباره فروشگاه ایرانی دکور

 

تیم ایرانی دکور با بهترین متریال، با تجریه چندین ساله و گروه حرفه ایی خود، خدمات بازسازی را به شما عزیزان ارائه می دهد . زمان تحویل پروژه طبق زمان تعیین شده در قرارداد است و بدون تاخیر تحویل شما مشتری عزیز می شود . و از آنجایی که ایرانی دکور پخش کننده محصولات دکوراسیون داخلی می باشد و در ادامه نیز با محصولات ما آشنا خواهید شد هزینه بازسازی ساختمان را کاملا بی واسطه برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد .

فروشگاه اینترنتی دکوراسیون داخلی
مختصری از فعالیت های ما

کمی بیشتر درباره ایرانی دکور بدانید

ارتباط آسان با کارشناسان
در سایت ایرانی دکور این امکان برای شما فراهم شده است تا از طریق سایت با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید. تیم طراحی و پشتیبانی سایت ایرانی دکور با قرار دادن آیکون برنامه های واتس آپ و تلگرام این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا از طریق اپلیکیشن های گفته شده براحتی سفارش خود را ثبت سفارش کنید و البته بزودی این امکان ارتباط برای حمایت از اپلیکیشن های ایرانی برای برنامه سروش هم راه اندازی خواهد شد.
دسترسی آسان به ایرانی دکور
ایرانی دکور دارای دو شعبه مجزا، نمایندگی و عامیلیت فروش محصولات خود بدون واسطه است و با داشتن کارگاهی اختصاصی آماده انجام پروژه های شما عزیزان می باشد . تنها هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است. همکاران عزیزی که قصد دریافت عاملیت فروش ما را دارنداز منو خدمات سایت ما فرم عاملیت فروش ما را تکمیل و ارسال کنند و بعد با کارشناسان فروش ما تماس بگیرند .
تولید سفارشی

یکی از نکات مثبت ایرانی دکور نسبت به رقبا، بهره مندی از کارخانه تولیدات دکوراسیون داخلی، کابینت و انواع درب های داخلی و خارجی، درب ضدآب و ضد سرقت است که برتوان رقابت ما در بازار افزوده است.

علاوه براین با وجود تامین بیشمار محصول دکوراسیون اعم از انواع ام دی اف ها ، پارکت و کاغذ دیواری محصولات سفارشی ایرانی دکور نسبت به رقبا مزیت کیفی و اقتصادی را دارا می باشد.

امتیاز page
کاوش
کشیدن