پرش لینک ها

کفپوش پلیژن

کفپوش پلیژن از پر فروش ترین محصولات ایرانی میباشد.

کفپوش پلیژن

کفپوش پلیژن به علت قیمت مناسب توانسته پر فروشترین کفپوش ایرانی باشد.

 آشنایی با کفپوش پی وی سی PVC پلیژن

کفپوش پلیژن ساخت کشور عزیزمان ایران می باشد که به دلیل قیمت مناسب آن در قیاس با سایر کفپوش های موجود در بازار توانسته است جایگاه خوبی را در زمینه فروش در نزد مشتریان ایرانی کسب کند .
تیم ایرانی دکور رنگ بندی کامل این کفپوش را با کیفیت بالا در همین صفحه قرار داده است تا در هزینه و وقت شما مشتریان عزیز صرفه جویی کرده باشیم . شایان ذکر است کفپوش های polygen از جنس پی وی سی می باشند و کاملا قابل شستشو می باشند و مناسب برای کف آشپزخانه می باشد و البته بدلیل قیمت مناسب این محصولن نسبت به سایر کفپوش ها و لمینت پارکت ها بیشتر مشتریان ایرانی دکور برای تمام منزل خود هم از این محصول استفاده می کنند .
در زیر به مزایای کفپوش پلیژن نسبت به پارکت لمینت می پردازیم.

 

تفاوت کفپوش پی وی سی PVC با پارکت لمینت

 

قابلیت ارتجاعی

یکی از خواص مهم PVC قابلیت ارتجاعی آن می باشد. این قابلیت به طراحان داخلی کمک شایانی کرده و در نقاط حساسی که نمی توان از پارکت لمینت استفاده کرد، کفپوش PVC پلیژن مورد استفاده قرار می گیرد و این قابلیت یکی از تفاوت های مهم کفپوش پلاستیکی پلیژن و پارکت لمینت است.

نصب آسان

با استفاده از چسب مخصوص PVC می توان به راحتی کفپوش پلیژن را در بر روی کف نصب کرد. پس از گذشت 3 الی 8 ساعت از آنها بهره برداری نمود. این قابلیت نصب آسان یکی دیگر از مزایای آن نسبت به انواع پارکت لمینت است.

کفپوش PVC طرح پارکت

با توجه به قابلیت PVC نسبت به رنگ پذیری، این کفپوش ها با طرح های مختلفی تولید می شود. محصول های طرح پارکت polygen بیشترین متقاضی را در میان طرح های دیگر این محصولات داشته و از جذابیت بصری فوق العاده ای برخوردار است.

قیمت مناسب

با توجه به نوسانات قیمت در مواد اولیه تشکیل دهنده پارکت لمینت و بعضاً عدم واردات آنها، این محصول با قیمت مناسب تری نسبت به پارکت لمینت در بازار موجود می باشد. قیمت مناسب این محصولات جایگاه آنرا نزد طراحان و کاربران بالا برده و از جله پر استفاده ترین محصولات طراحی داخلی به شمار می رود.

 

مشخصات کفپوش پلیژن :

 

ضخامت هر تایل : 2 میلی متر
طول هر تایل : 914/4 میلی متر
عرض هر تایل : 152/4 میلی متر
تعداد هر تایل در بسته : 30 عدد
سطح پوششی هر بسته : 4/18 متر مربع

کفپوش پلیژن

 رنگ بندی کفپوش پی وی سی PVC

 

 

 

این محصول را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید .

ز طریق قسمت ارتباط با ما با ارسال مشخصات خرید خود ثبت سفارش کنید

واحد فروش : 77647430-021

واحد مشاوره : 66945467-021

واحد ارتباطات آنلاین : 09999931364

با ما در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام همراه باشید.

امتیاز post

پیام بگذارید

تماس با ایرانی دکور
کاوش
کشیدن