پرش لینک ها

ام دی اف تیسان

ام دی اف تیسان چوب ایرانیان

ام دی اف

  • تیسان
ایرانی دکور

کاتالوگ جدید 2022

ساخت : ایران
_  نوع ام دی اف : براق
برند : تیسان
ساخت کشور : ایران
ضخامت :  16  میلیمتر
جنس لبه کاری : PVC
ابعاد : 3660 * 1830
رنگبندی متنوع

ام دی اف تیسان در کشورمان ایران و در شهرک خاوران تهران (قطب صنعت چوب ایران) در مجموعه تولیدی تیسان چوب ایرانیان تولید می شود. در سال 1388 و پس از بررسی‌های کارشناسان متعدد و همچنین نظرسنجی هایی از بازار مصرف کنندگان، تولید ام دی اف ملامینه تیسان آغاز و روانه بازار ایران شد.

معرفی:

همانطور که در بالا عنوان شد، تیسان از سال 1388 تا کنون توانسته است با در نظر گرفتن نیاز مصرف کننده، نسبت به تولید انواع مختلف ام دی اف های ملامینه در 250 کد رنگ جذاب فعالیت خود را ادامه دهد. همچنین "تیسان" با در نظر گرفتن نیاز بازار در سال 96 با بروز کردن تجهیزات خط تولید خود، نوع سینکرونایز و طرح بتن در ابعاد (۱۸۳x۳۶۶)  ام دی اف ملامینه را وارد بازار کرد.

"تیسان" با در نظر گرفتن نیاز بازار در سال 96 با بروز کردن تجهیزات خط تولید خود، نوع سینکرونایز و طرح بتن در ابعاد (۱۸۳x۳۶۶)  ام دی اف ملامینه را وارد بازار کرد.

ام دی اف تیسان | 250 کد رنگ | ایرانی دکور
ام دی اف تیسان | 250 کد رنگ | کیفیت، قیمت و رنگبندی مناسب | ایرانی دکور

سابقه‌ی همکاری ایرانی دکور و این تولید کننده به پیش از راه اندازی وبسایت ایرانی دکور باز می گردد. ایرانی دکور طی سالیان گذشته توانسته به عنوان یکی از بزرگترین فروشندگان محصولات تیسان در ایران باشد. به گونه ای که ماه های متوالی رکورد فروش ام دی اف تیسان را در بین رقبا در سطح کشور به خود اختصاص داده است.

خرید از ایرانی دکور

ایرانی دکور تمام محصولات تیسان را برای آسایش خریداران و مشتریان تامین می نماید و همواره درصدد رشد کیفیت خدمات و تحویل اجناس خریداری شده مشتریان در سراسر ایران بوده است. همچنین خریداران محترم می توانند محصولات تیسان را به صورت عمده و خرده، بدون واسطه با نازل ترین قیمت بازار از ایرانی دکور خریداری نمایند.

ام دی اف تیسان

مزایا:

در ذیل شما رو با تعدادی از مزایای بی نظیر این محصول آشنا می کنیم:

تنوع کدهای رنگ به علاوه طرح های جدید سینکرونایز

تیسان چوب ایرانیان طی سال های گذشته و بالاخص از سال 96 به بعد و با افزودن انواع سینکرونایز و سایر طرح های برجسته به یکی از برندهای مطرح کشور در تولید ام دی اف بدل شده است. بیش از 250 کد رنگ با ظرفیت تولید 4000 هزار ورق ام دی اف در یک روز به همواره گواهینامه استاندارد و خدمات پس از فروش مناسب، این محصول را در ردیف  بهترین‌های ام دی اف ایران قرار داده است.

قیمت مناسب

تولید این محصول در شهرک صنعتی عباس آباد با تجهیزات به روز در داخل ایران، باعث شده است که این محصول قابلیت رقابت بالایی با انواع مشابه وارداتی داشته باشد. از سوی دیگر با وجود تحریم های موجود و مشکلات مربوط به واردات، تولیدات شرکت هایی هم چون"تیسان چوب ایرانیان" نیاز بازار ایران را پوشش می دهد.

موجودی مناسب و تداوم تولید

با وجود مشکلات موجود در صنایع مختلف و اقتصاد کنونی ایران، تولید مداوم و تامین موجودی انبارها توسط تولید کننده نقش بسزایی در ایجاد وفاداری مشتریان دارد. شرکت تیسان چوب ایرانیان پس از گذشت یک دهه از فعالیت تولیدی خود توانسته است با ایجاد تداوم در تولید، همواره موجودی کد رنگهای تولیدی خود در سراسر نقاط کشور را در حد قابل قبولی قرار دهد.

 بازار کنونی ام دی اف و سایر فرآوردههای چوبی در ایران متأثر از نوسانات اقتصادی کلان، دچار مشکلاتی شده است. یکی از مشکلاتی که بسیاری از تولید کنندگان با آن مواجه هستند وارداات مواد اولیه تولید و به خصوص مغز ام دی اف است. که برای ایجاد تداوم در تولید بسیار حائز اهمیت است. 

نکته ی دیگری که در تداوم تولید ام دی اف ملامینه مهم به شمار می آید، موجودی کافی و مناسب روکش های ملامینه است. شرکت تیسان چوب ایرانیان توانسته است با ایجاد توازن در موارد فوق در امر تداوم تولید موفق عمل نماید.

 نوع ورق : MDF با ملامینه براق و سینکرونایز (فوق برجسته) 
_  نوع ام دی اف :  براق
برند : تیسان
ساخت کشور : ایران
ضخامت :  16  میلیمتر
جنس لبه کاری : PVC
ابعاد : 3660 * 1830
رنگبندی : متنوع

مشاوره خرید و استعلام قیمت ام دی اف تیسان

ما درسایت ایرانی دکور،  “نمایندگی ام دی اف تیسان“؛ این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تااین محصول را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید. از طریق قسمت ارتباط با ما با ارسال مشخصات خرید خود، ثبت سفارش کنید. همچنین شما می توانید درخواست خود نسبت به طراحی و ساخت کابینت آش\زخانه و یا محل کار خود با ما در تماس باشد.
 

شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :

خریداران عمده به قصد دپوی محصول نیز می توانند درخواست خود را از طریق تماس با واحد فروش ایرانی دکور ثبت نمایند.

سئوالات متداول

محصولات تیسان تولید ایران و در شهرک صنعتی عباس آباد در زمینی 20 هکتاری تولید می شوند.

“تیسان” طی سال های گذشته و بالاخص از سال 96 به بعد و با افزودن انواع سینکرونایز و سایر طرح های برجسته به یکی از برندهای مطرح کشور در تولید ام دی اف  بدل شده است. 250 کد رنگ با ظرفیت تولید 4000 هزار ورق ام دی اف در یک روز به همواره گواهینامه استاندارد و خدمات پس از فروش مناسب، این محصول را در ردیف  بهترین‌های ام دی اف ایران قرار داده است.

بیش از 250 کد رنگ به علاوه طرح های سینکرونایز و طرح بتن که این محصول را نسبت به رقبا متمایز می کند.

5/5 - (1 امتیاز)
تماس با ایرانی دکور
کاوش
کشیدن