پرش لینک ها

دکوراسیون با مبلمان ال

 دکوراسیون با مبلمان ال

آشنایی با نحوه دکوراسیون مبل ال L و مشاهده مدل های آن .

 آشنایی با مبلمان ال

مبلمان ال، یک مبل مدرن و راحتی است روی این مبل میشود خوابید و لم داد. این مبلمان این روزها بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است زیرا نسبت به سایر مبل های راحتی فضای کمتری را اشغال میکند و فضای زیادی برای نشستن در اختیارتان قرار میدهد. چون این مبل به هم چسبیده و دسته در این مبل حذف شده جای کمتری اشغال میکند و افراد بیشتری میتوانند روی آن بنشینند. این مبلمان هم برای خانه های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار میگیرد.

برخی از مبلمان ال از قسمت های جداگانه ساخته شده اند که میتوان در هنگام نیاز یا جابه جایی و یا تغییر دکوراسیون به راحتی آنها را تغییر داد. رنگ بندی این مبلمان به سلیقه افراد بستگی دارد، معمولا از رنگ های ساده و بدون طرح و خنثی استفاده میشود و بعد با کوسن های رنگی و طرح دار آن را تزئینن می کنند. اگر نشیمن شما فضای کوچکی دارد با انتخاب رنگ های روشن برای پارچه این محصول، فضا بزرگتر به نظر بیاید. هنگام خرید مبلمان ال به فضای خود توجه کنید و اندازه گیری انجام دهید تا مبلی مناسب تهیه کنید.

کلاف این محصول با چوب سفید ساخته میشود ولی برای مناطقی مثل شمال که شرجی است از چوب روس ساخته می شود. فوم در مبلمان از اهمیت زیادی برخوردار است و بهتر است از فوم سرد استفاده شود که طول عمر مفید آن بیشتر است و قابلیت ارتجاعی آن نیز زیاد است. برای این که مطمئن شوید از فوم سرد برای ساخت مبلمان استفاده شده با دست مبل را فشار دهید اگر سریع به حالت اول برگشت یعنی فوم سرد است. پارچه ایی که برای این مبلمان استفاده شود باید پر تراکم باشد و قابل شستشو باشد تا دیر تر آسیب ببیند.

محل درست قرار گیری این نوع مبل در کنج اتاق نشیمن است. مبلمان های ال در بازار اندازه های خاصی دارند که مبلمانی مناسب فضای اتاق نشیمن خود باید انتخاب کنید. مبل های ال به صورت 3 نفره، 5 نفره و 7 نفره در بازار موجود است. روی مبلمان ال از مدل ها و سایز های مختلف کوسن استفاده میکنند و هم باعث راحتی بیشتر میشود و هم زیبایی مبل و فضای شما را بیشتر میکند. با استفاده از کوسن های رنگی و طرح دار دکوراسیون متفاوتی به فضای منزل خود می آوریم. پارچه این مبل معمولا ساده و بدون طرح است به همین خاطر از کوسن های رنگی و طرح دار برای روی آن استفاده می کنند. مبلمان ال فرانسوی، همان مبل L است که برخلاف مبلمان ال معمولی که ظاهر اسپرت و مدرن دارد، ظاهر استیل یا کلاسیک دارد و میتوانید برای فضای پذیرایی از آن استفاده کنید.

این مبل به صورت U هم در بازار وجود دارند و به آنها هم مبلمان ال گفته میشود که باز هم بسته به فضایی که دارید آن را میتوانید انتخاب کنید. پاف های پارچه ایی برای مبلمان ال ساخته میشود که خود باعث چیدمان زیباتر مبل ال میشود و جلوه خاصی به دکوراسیون داخلی ما می دهد و میتوانید از پارچه دیگری آنها را تهیه کنید که با کوسن ها هماهنگی داشته باشد.

در دکوراسیون مدرن لازم نیست که برای چیدمان قانون خاصی رعایت شود و همیشه مبل به صورت قرینه باشد. شما می توانید با گذاشتن یک مبل تک کنار این مدل کل قانون های چیدمان را زیر پا بگذارید و چیدمانی متفاوت داشته باشید. با استفاده از این مبل می توانید یک دکوراسیون بسیار متفاوت داشته باشید. می توانید مبل های ال را به صورت پیوسته یا نا پیوسته خریداری کنید. چیدمان مبلمان ال میتواند هم در گوشه دیوار باشد و هم در مرکز اتاق باشد. با مبلمان ال می توانید ایده های متفاوتی برای دکوراسیون منزل خود داشته باشید.

 

al low دکوراسیون با مبلمان ال

 

 

 مدل های مبل ال

 

 

 

ما در سایت ایرانی دکور این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا مبل راحتی را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید .
 شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :
همراه : 09123346296
تلفن : 77647430 – 021
امتیاز post

پیام بگذارید

تماس با ایرانی دکور
کاوش
کشیدن