پرش لینک ها

خرید درب ضد سرقت

راهنمای خرید درب ضد سرقت به همراه نکات مهم در خرید آن .

 راهنمای خرید درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت به دلیل ساختار طراحی داخلی و نسبت به سایر درب ها از امنیت بیشتری بر خوردار هستند و همچنین از نظر ساختار کلی ، قفل ، لولا و متریال تولید درب نسبت به درب های معمولی متفاوت بوده و مقاومت بیشتری دارند .

درب های ضد سرقت علاوه بر اینکه دارای قفل های تقویت شده و به روز دنیا می باشند که ورود دزد به داخل خانه را تقریبا غیر ممکن می کند  دارای ویژگی هایی از قبیل آتش پاد بودن ، عایقی برای گرما و سرما ، رطوبت و صدا می باشد .

4 خرید درب ضد سرقت

 نکات مهم در خرید درب ضد سرقت

 

1 – اولین و مهمترین موضوعی که باید به آن توجه کنید ضخامت چهارچوب درب ضد سرقت است که معمولا 1.8 میل می باشد که توجه داشته باشید اگر جنس چهار چوب درب خوب نباشد موقع نصب درب به مشکل بر خواهید خورد .

2 – نکته مهم دیگر جنس چهارچوب درب می باشد که باید از فلزی با آلیاژ خوب و با کیفیت باشد و همچنین در محل اتصال ورق ها جوش بصورت کامل در تمامی قسمت ها موجود باشد .

3 – چون درب های ضد سرقت وزن بالایی دارند باید بر روی 2 لولا نصب شوند و پس باید لولا ها از جنس خوبی تهیه شوند و حتما بلبرینگ داشته باشند .

4 – در مورد انتخاب درب ضد سرقت باید به جنس رویه آن ها هم توجه کنید زیرا روکش های MDF براق تر از روکش های PVC می باشند و نکته دیگر اینکه اگر منزل شما در منطقه پر رفت و آمد است و در مقابل نور مستقیم خورشید قرار دارد باید از روکش های PVC استفاده کنید چون در مقابل نور آفتاب مقاوم هستند و ضد خش نیز می باشند که روکش های MDF این خصوصیات را دارا نمی باشند .

5 – در موقع خرید درب ضد سرقت باید به ابزار و یراق درب هم دقت کنید . به فرض مثال دستگیره ها از جنس استیل باشد و قفل استفاده شده در درب ضد سرقت قفل کاله ساخت کشور ترکیه باشد که رتبه اول امنیت در جهان را به خود اختصاص داده است و کپی برداری از آن تقریبا غیر ممکن است و همچنین چشمی و قفل شب بند را هم چک کنید که از اجناس متفرقه موجود در بازار نباشد .

6 – اگر شما در محلی که درب ضد سرقت را قرار است نصب کنید نیاز به امنیت و ایمنی بیشتری دارید با مشاوره گرفتن از مسئولین فروش ما در سایت ایرانی دکور درب ضد سرقت مورد دلخواه خود را سفارش دهید .

7 – توجه فرمایید که وزن درب ضد سرقت نباید کمتر از 95 تا 120 کیلوگرم باشد .

توجه : در انتها باید متذکر شویم که درب ضد سرقتی که شما خریداری می کنید اگر از جنس فولاد هم ساخته شده باشد ولی قفل خوبی بر روی آن نصب نشده باشد با یک درب معمولی تفاوتی ندارد .

3 خرید درب ضد سرقت

شماره های تماس مدیریت ایرانی دکور برای راهنمایی و مشاوره :

همراه : 09123346296

تلفن ثابت : 77647430 – 021
همچنین برای ثبت سفارش از طرح سوالات و نظرات از فرم ثبت سفارش در همین صفحه می توانید استفاده کنید

امتیاز post

پیام بگذارید

تماس با ایرانی دکور
کاوش
کشیدن