پرش لینک ها

اجرای درب ساختمانی

 آموزش نصب درب ساختمانی

درب های ساختمانی را هم در داخل منزل با عنوان درب داخلی و هم درب ورودی آپارتمان در ساختمان مشاهده میکنیم. در اینجا ما توضیح کوتاهی راجب نحوه نصب درب های ساختمانی و ورودی انجام میدهیم. درب های داخلی انواع مختلفی دارد از جمله ” درب اچ دی اف HDF “، ” درب ام دی اف MDF ” و ” درب ABS(ضد آب) “و ” درب  پی وی سی PVC .”

این نوع درب ها هم با چهار چوب فلزی و هم چهار چوب چوبی نصب میشوند. نصب درب های داخلی توسط نصاب های حرفه ایی باید انجام شود که ریگلاژ درب، نصب فقل و دستگیره همراه است. طریقه نصب بر روی چهارچوب چوبی با تزریق فوم انجام میشود. اگر بخواهیم چهارچوب های چوبی روی چهارچوب آهنی نصب کنیم این کار امکان پذیر است و بدون دست زدن به چهار چوب های فلزی چهار چوب های چوبی را روی آنها با فوم مخصوص نصب میکنیم.

13 اجرای درب ساختمانی

 نصب درب ضد سرقت

نصب درب های ضد سرقت به چند طریق انجام میشود که راجب نصب این درب ها اینجا مختصری توضیح میدهیم:

  • نصب این درب ها به صورت جوش دادن : درب ضد سرقترا از قسمت پشت آن جایی که باله ندارد وارد چهارچوب میکنیم و آن را به صورت دقیق شاقول و تراز میکنیم. چندین بار درب ضد سرقت را باز و بسته میکنیم تا از تراز بودن و راحت باز و بسته شدن درب مطمئن شویم. سپس از سوراخ هایی که برای جوش دادن روی درب تعبیه شده چند جوش موقت میدهیم تا درب ضد سرقت به چهارچوب متصل شود و بعد چند بار درب را باز و بسته میکنیم و دوباره این اطمینان را به وجود می آوریم که درب تراز و شاقول است و باز و بسته شدن آن راحت است جوش نهایی و کامل را میدهیم و درب و چهار چوب کامل به هم متصل شوند.
  • نصب این درب ها به صورت پیچ و سرتمه ای : ” درب ضد سرقت” را از قسمت پشت آن قسمتی که باله ندارد داخل چهار چوب قرار میدهیم آن را به صورت کاملا دقیق شاقول و تراز میکنیم و از باز و بسته شدن آن مطمئن میشویم. بعد از آن شروع به پیچ کردن چهار چوب به درب ضد سرقت در جاهایی که تعیین شده میکنیم و پیچ ها را هم زمان، تدریجی و مرحله به مرحله محکم میکنیم تا تراز درب از بین نرود.
  • نصب این درب هابه صورت دیوارهای پارتیشنی : چهار چوب را به صورت دقیق اندازه گیری میکنیم و عایق ضد زنگ بر روی آن میزنیم. قطر فریم ها را اندازه گرفته تا هنگام نصب دچاره پیچیدگی نشویم و چهارچوب به صورت دقیق تراز و شاقول میکنیم. چهار چوب باید طوری نصب شود که فریم آن پا خور زیادی دارد و باید با سطح کف مماس باشد و پایین یا بالا قرار نگرفته باشد. پس از بتن ریزی، گچ کاری و رنگ زدن چهارچوب درب ضد سرقت نصب می شود.
  • نصب این درب ها به صورت رول بوت : این روش نصب درب ضد سرقت نیازی به چهارچوب نیست و به دیوارهایی با مقاومت بالا و محکم احتیاج هست و درب مستقیم روی دیوار نصب میشود. باید محل نصب صاف، شاقول و تراز باشد. درب را در محل نصب قرار میدهیم وچند بار باز و بسته میکنیم تا مطمئن شویم به راحتی باز و بسته میشود و تراز است. دیوار را سوراخ میکنیم و از تراز بودن درب ضد سرقت مطمئن میشویم و رول بوت را داخل دیوار میگذاریم. قبل از اینکه رول بوت وارد دیوار شود باید به وسیله میله ایی داخل سوراخ روی دیوار را تمیز کنیم و بعد رول بوت را با چکش داخل دیوار قرار دهیم و بعد پیچ های رول بوت را محکم میکنیم. نکته مهم در نصب به صورت رول بوت، بستن تدریجی پیچ ها میباشد تا تراز درب ضد سرقت از بین نرود.

 

33 1 اجرای درب ساختمانی

 

نصب درب ساختمانی

مجموعه محصولات درب ساختمانی ایرانی دکور از کامل ترین مجموعه های درب ساختمانی فروشگاه های آنلاین می باشد که شامل :

درب ضد آب یا درب ABS  یا درب سرویس یا درب حمام

درب داخلی یا درب اتاق یا درب اچ دی اف یا درب HDF  یا درب اچ دی اف روکش پی وی سی PVC

درب ورودی یا درب آپارتمان یا درب ام دی اف روکش پی وی سی PVC یا درب ملامینه یا درب HPL

درب ضد سرقت یا درب ضد سرقت ایرانی یا درب ضد سرقت ترک یا درب ضد سرقت چینی

می باشد .

ما کاملا بی واسطه و در کارگاه اختصاصی خود درب ها را تولید می کنیم . و رنگ بندی و طرح و مدل انواع درب را برای شما قرار داده ایم تا بصورت آنلاین درب دلخواه خود را با طرح و مدل و رنگ دلخواه خود انتخاب کنید . که تمامی خدمات اعم از تولید درب ساختمانی و حمل و اندازه گیریو نصب آن توسط تیم مجرب ما انجام می شود .  ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا تمامی دغدغه های شما مشتریان عزیز را در انتخاب درب ساختمانی دلخواه شما برطرف کنیم .

فروش درب ساختمانی

فروش درب ساختمانی توسط ایرانی دکور کاملا به صورت آنلاین می باشد . و صفر تا صد فروش و نصب درب توسط شرکت ایرانی دکور انجام می شود . کارشناسان فروش ایرانی دکور آماده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز می باشند که شما می توانید از طریق تلگرام یا واتس آپ با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید . همچنین همکاران عزیزی که قصد همکاری با مجموعه ما را دارند بعد از ارسال اطلاعات همکاری ، شرایط همکاری درب ساختمانی ایرانی دکور را از کارشناسان فروش درب ساختمانی ما سوال کنید و در صورت تمایل با ما همکاری داشته باشند .

خرید درب ساختمانی

تمام تلاش مجموعه ایرانی دکور در این راستا است که شما مشتریان عزیز بعد از خرید درب ساختمانی از مجموعه ایرانی دکور از بهترین خدمات برخوردار شوید . توجه داشته باشید خرید درب و تمامی زیر مجموعه های آن اعم از :

خرید درب ضد آب یا درب ABS  یا درب سرویس یا درب حمام

خرید درب داخلی یا درب اتاق یا درب اچ دی اف یا درب HDF  یا درب اچ دی اف روکش پی وی سی PVC

خرید درب ورودی یا درب آپارتمان یا درب ام دی اف روکش پی وی سی PVC یا درب ملامینه یا درب HPL

خرید درب ضد سرقت یا درب ضد سرقت ایرانی یا درب ضد سرقت ترک یا درب ضد سرقت چینی

کاملا بی واسطه می باشد .

فقط به این نکته در خرید درب ام دی اف روکش پی وی سی دقت کنید که درب ام دی اف روکش پی وی سی با ضخامت 8 میل را برای درب ورودی باید خرید کنید و درب ام دی اف 5 میل روکش پی وی سی را برای درب داخلی خرید کنید .

قیمت درب ساختمانی

شما مشتریان عزیز بعد از انتخاب درب ساختمانی خود دیگر نگران قیمت درب ساختمانی خود نباشید و با مناسب ترین قیمت خود را از ما خرید کنید . ما به شما مشتریان عزیز پیشنهاد می کنیم که قیمت درب های مجموعه ما را با سایر مجموعه ها مقایسه کنید و بعد از اطمینان کامل از ما که شامل :

قیمت درب ضد آب یا قیمت درب ABS  یا قیمت درب سرویس یا قیمت درب حمام

قیمت درب داخلی یا درب اتاق یا درب اچ دی اف یا درب HDF  یا درب اچ دی اف روکش پی وی سی PVC

قیمت درب ورودی یا درب آپارتمان یا درب ام دی اف روکش پی وی سی PVC یا درب ملامینه یا  درب HPL

درب ساختمانی خود را انتخاب کنید .

درب ارزان

مانند سایر محصولات موجود در سبد کالای ایرانی دکور مال که ارزان ترین درب ساختمانی کدام می باشد ؟ هم از طرف  مشتریان مواجه شده ایم که برای راهنمایی شما برای خرید درب ارزان توضیحات مختصری را بیان میکنیم .

تولید درب ارزان در تمامی مجموعه های درب ساختمانی ایرانی دکور امکان پذیر می باشد . ولی برای تولید درب ارزان باید از متریال های ارزان و گاها درجه 2 استفاده کرد که بدلیل دوام پایین درب ما هرگز این پیشنهاد را نمی کنیم ولی در کل مجموعه ها درب ضد آب ، ارزان تر از سایر درب های موجود در مجموعه درب ساختمانی می باشد که همان درب سرویس بهداشتی و درب حمام می باشند را می توان برای درب اتاق هم استفاده کرد که در این شرایط شما درب ارزان درجه یک با کیفیت بالا برای درب اتاق و درب سرویس و درب حمام خود انتخاب کرده اید . و شایان ذکر است که درب ارزان در مجموعه درب ورودی آپارتمان هم شامل درب ملامینه یا همان درب HPL  می شود که ارزان تر از درب ام دی اف روکش پی وی سی PVC  می باشد .

امتیاز post
تماس با ایرانی دکور
کاوش
کشیدن