پرش لینک ها

اجرای پانل ام دی اف

 آموزش ساخت پانل ام دی اف

ورق های تزئینی از جنس ” ام دی اف ” هستند که ایجاد نمایی زیبا برای منزل یا محل کار می کنند. این پنل ها از جنس ام دی اف و روکش آنها از PVC است که این روکش نه تنها باعث زیبایی آن شده بلکه آن را ضد آب هم هستند. نصب پنل ام دی اف راحت است و توسط شیار هایی که در اطراف خود دارند به هم وصل میشوند و نمایی یکپارچه و زیبا به ما میدهد.

هر عملیاتی از جمله سوراخ کار، تراش و برش و… را که بر روی ام دی اف انجام میشود با دستگاه CNC انجام میشود. با دستگاه cnc میتوان نقش های زیادی با ضخامت های مختلف روی ام دی اف ایجاد کرد.

روی پنل های دکوراتیو با استفاده از دستگاه CNC طرح های مختلف داده میشود و روکش PVC روی آن کشیده میشود. به این پنل های دکوراتیو 3 D گفته می شود. این پنل های دکوراتیو دارای طرح های مختلف مدرن و فانتزی هستند و در ” طراحی دکوراسیون داخلی منازل ” مورد استفاده قرار میگیرند. این پنل ها وقتی در معرض نور قرار میگیرند با رفلکت و سایه و نور طرح چشم نوازی را برای مخاطب ایجاد میکنند.

 

211 اجرای پانل ام دی اف

 

 روش نصب پانل ام دی اف

پنل ام دی اف طرح ها و رنگ های متنوعی دارند. پنل ام دی اف باعث می شوند دیوار ها از سادگی خارج شوند به دیوار بعد میدهند و دکوراسیون خانه را زیبا تر میکنند. پنل ام دی اف با کمک نورپردازی فضایی زیبا را ایجاد میکنند. خیلی راحت نصب میشوند و قابلیت رنگ کردن را هم دارند. هنگام برش دادن قطعات پنل ام دی اف باید از سطح رویی و ظاهری پانل این کار انجام شود. پنل MDF را با دقت کنار یکدیگر روی سطح صاف باید نصب کرد، مستقیم روی دیوار پیچ و یا چسب زده میشوند و میتوان روی انواع سطوح نصب کرد مثل دیوار سنگ، سرامیک، دیوار پی ساختمان و… عایق صدا هستند نسبت به ” دیوارپوش ” ها از مقاومت بالایی برخوردارند و در برابر ضربه و شستشو به خاطر روکش PVC مقاوم هستند. میتوانیم پنل ها را روی میله های چوبی نصب کنیم.

از ویژگی های این پانل MDF میتوان به سهولت در نصب ، ظاهر زیبا و مقرون به صرفه، امکان نصب به صورت عرضی، طولی و مورب و امکان نصب لوله و کابل کشی در زیر پانل میباشد.

 

17 اجرای پانل ام دی اف

امتیاز post
تماس با ایرانی دکور
کاوش
کشیدن