پرش لینک ها

مبلمان تخت خواب شو

آشنایی با مبلمان تخت خواب شو و نمونه کار و انواع مدل تخت خواب شو .

 آشنایی با تخت خواب شو

این روزها به دلیل افزایش قیمت خانه ها بیشتر آپارتمان ها در متراژ کوچک طراحی و ساخته میشوند، مبل تخت خوابشو یک پیشنهاد عالی برای این خانه ها می باشد. از نام این مبلمان معلوم است که این مبلمان قابلیت تبدیل شدن به تختخواب را دارد و طراحی آن به گونه ایی است که در یک محصول هر دو امکان موجود باشد. این محصول، یکی از بهترین وسائلی بود که تا به حال برای خانه های کوچک و کمجا طراحی و ساخته شده است. این مبلمان کمک می کند که در خانه های کوچک که فضا به اندازه کافی برای تمام وسائل وجود ندارد، مبلمان و تختخواب با هم داشته باشند و بتوانند از امکانات بیشتری استفاده کنند مثلا وقتی خسته هستند دراز بکشند و یا برای میهمان شان تخت اضافه ایی داشته باشند.  این مبل ها ظاهر زیبایی دارند و شبیه مبل های راحتی هستند اما در هنگام نیاز و استراحت می تواند تبدیل به تختخواب شوند. مبل های تخت خواب شو با کیفیت اند، راحت و ظاهر زیبایی هستند.

مبلمان تختخوابشو در خانه کاربرد های زیادی دارد مثلا برای اتاق خواب که جای کافی برای تخت هست اما نمی خواهیم کل اتاق را فضای تختخواب همیشه اشغال کند می توانیم از آن استفاده کرد. برخی از مبلمان تختخواب شو از کیفیت و جنس مناسبی ساخته نشده اند و فقط از نظر ظاهری زیبا هستند و این باعث میشود که زود مبلمان خراب شود و یا در هنگام استفاده به خصوص هنگام خواب، تختخواب آن راحت نباشد و شما را اذیت کند خیلی زود از آن خسته شوید.

برای کسانی که میخواهند برای میهمان فضایی برای استراحت داشته باشند اما فضای داشتن تختخواب را برای میهمان ندارند می توانند با تهیه مبل تختخواب شو کار خود را راحت کنند و مبل و تختخواب را یکجا داشته باشند بدون اینکه فضای زیادی در منزل آنها اشغال شود. این مبلمان ها در انواع رنگ ها ، اندازه ها و طرح های مختلف طراحی شده اند که با هر سلیقه و دکوراسیون و سبک زندگی هماهنگ باشد. این محصول به صورت مبل تک نفره، دو نفره، سه نفره و ال در بازار موجود است. مبل تختخوابشو کلاسیک: اسکلات آن از چوب ساخته میشود و معمولا کتابخوابه، مبل و تختخواب در یک محصول موجود است. نوعی مبلمان تختخوابشو در بازار موجود است که به صورت اتوماتیک و با کنترل باز و بسته می شود که به آن کنترلی می گویند.

 

نکاتی در هنگام خرید مبل تختخواب شو:

  • از فروشگاه معتبر خریداری کنید که گارانتی و ضمانت نامه خرید داشته باشد تا در صورت بروز مشکل بتوانید مراجعه کنید و مشکل را برطرف کنید.
  • مبلمان حتما از فوم سرد ساخته شده باشد زیرا فوم سرد انعطاف پذیری بیشتری دارد و دوام بیشتری دارد.
  • قبل از خرید مبلمان تختخوابشو معین کنید چه کسی میخواهد از آن استفاده کند اگر برای افراد سالمند تهیه میکنید حتما باید از تشک های راحت و نرم ساخته شده باشد.
mobl takhtekhabsho.2 مبلمان تخت خواب شو

 مدل های تخت خواب شو

 

 

ما در سایت ایرانی دکور این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا مبل تخت خواب شو را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید .
 شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :
همراه : 09123346296
تلفن : 77647430 – 021

 

امتیاز post

پیام بگذارید

تماس با ایرانی دکور
کاوش
کشیدن