پرش لینک ها

پارکت لمینت دکو DECO

در این صفحه ما سعی کرده ایم تا با بیان موارد مهم اعم از رنگ بندی پارکت لمینت دکو و مشخصات این برند شما را با پارکت لمینت دکو DECO آشنا کنیم .

لمینت دکو DECO

رنگ بندی لمینت دکو DECO

 آشنایی با لمینت دکو DECO

لمینت دکو جزو یکی از برندهای مشهور و با کیفیت ایرانی است. این محصول با داشتن رنگ بندی های گرم چوبی به زیبایی محیط شما می افزاید . لمینت دکو دارای استاندارد AC4 بوده و با 16 کد رنگ منحصربه فرد از برندهای پر فروش بازار است.
لمینت دکو DECO یکی از معدود برند های ایرانی با ضریب سایش واقعی است. با تکنولوژی جدیدی که در آذر ماه سال 1398 توسط کارخانه وارد کشور شده، امروزه با روکش های فوق العاده براق تری نسبت به قبل تولید می شود. این ویژگی جدید این برند باعث شده است تا امتیازات این برند نسبت به سایر لمینت های موجود در بازار بیش از گذشته باشد.
مشخصات :
طول هر تایل : 1200 میلیمتر
عرض هر تایل : 187 میلیمتر
ضخامت هر تایل : 8 میلیمتر
سطح پوششی هربسته : 1/80 میلیمتر
استاندارد : AC4
کشور سازنده : ایران

ما در سایت ایرانی دکور این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا این محصول را بدون واسطه و مستقیم خریداری کنید. توجه داشته باشید که رنگ بندی این محصول از جدیدترین کالیته رنگ آن تهیه شده و برای بازدید شما مشتریان عزیز قرار داده شده است . با مشاهده طرح های مختلف می توانید نسبت به ثب سفارش آن اقدام نمایید. کارشناسان مجرب و خبره ایرانی دکور همواره در کنار شما کاربران عزیز هستند.

جهت ارتباط با ایرانی دکور از شماره های زیر استفاده نمایید. همچنین برای مشاهده برند های مرغوب اینجا کلیک کنید.

واحد فروش : 77647430-021

واحد مشاوره : 66945467-021

واحد ارتباطات آنلاین : 09999931364

با ما در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام همراه باشید.

پیام بگذارید

مشاهده
کشیدن