پرش لینک ها

• خدمات سی ان سی ام دی اف

CNC ام دی اف یکی از روش های پرکاربرد در صنایع چوب و ام دی اف به حساب می رود. این روش به لحاظ دقت و سرعتی که به هنگام برش و ایجاد طرح دارد می تواند بهترین عملکرد را در صنایع چوبی و علی الخصوص برش چوب به شما ارائه دهد.
مجموعه ایرانی دکور با توجه به تجربه طولانی خود در صنعت و بهره گیری از نیروی مجرب و متخصص خود و همچنین با در اختیار داشتن به روزترین تکنولوژی های موجود در بازار ایران این اطمینان را به شما مشتریان عزیز می دهد که در کمترین زمان به بهترین نحو سفارشات شما را تکمیل و در اختیار شما عزیزان قرار دهد.
شما نیز می توانید از طریق فرم ثبت سفارش در همین صفحه و یا با شماره های تماس ما براحتی سفارش خود را ثبت کنید.
در همین راستا ما نمونه های کاری جدید را برای سهولت انتخاب شما در سایت ایرانی دکور قرار داده ایم.

کاربرد های برش سی ان سی 

سی ان سی چوب CNC ام دی اف کنسول و قاب آینه در کابینت ممبران احجام هندسی ساخت نمونه سفارشی طبق فایل مشتریان زمان تحویل سفارشات CNC ام

ما در سایت ایرانی دکور این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا به راحتی سفارش سی ان سی ام دی اف خود را ثبت و بدون اتلاف وقت، خدمات خود را دریافت نمایید.
 شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :

همراه : 09123346296
تلفن : 77647430-021

  مدل های CNC ام دی اف

  مراحل برش CNC  ام دی اف

  خدمات برش و حکاکی با دستگاه CNC در دو مرحله انجام می‌شود:

  مرحله یک: طراحی
  برای پیاده‌سازی یک طرح بر روی ام دی اف با استفاده از دستگاه سی ان سی، ابتدا باید الگوی مورد نظر توسط یکی از نرم‌افزارهای سه بعدی مانند CAD طراحی شود. به این ترتیب، دستگاه قادر خواهد بود نقشه‌ی طرح را با دقت بالا بر روی ورق چوب یا ام دی اف ایجاد کند.

  مرحله دو: اجرا


  در مرحله اجرای خدمات CNC، این مراحل انجام می‌شود:

  1. ابتدا، ورقه‌های MDF با ابعاد مختلف بر روی دستگاه قرار می‌گیرند.
  2. سپس، الگوی طراحی که در مرحله قبلی ایجاد شده، به دستگاه وارد می‌شود.
  3. در انتها، دستگاه آغاز به کار می‌کند و طرح مورد نظر روی ورقه‌ی ام دی اف پیاده می‌شود.

  خدمات برش CNC بر روی ام دی اف یکی از خدمات مهم در صنعت تولید مبلمان و مصنوعات چوبی محسوب می‌شود. این خدمت امکان برش ورقه‌های ام دی اف با ضخامت‌های مختلف را با دقت بالا برای تولید قطعات مورد نیاز در بخش‌های مختلف صنعت و ساختمان فراهم می‌کند.

  برش ام دی اف با استفاده از دستگاه‌های CNC امکان دارد قطعات با ابعاد و شکل‌های مختلف را با دقت بالا و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برش دهد.

  این کار از اهمیت بالایی در صنعت مبلمان و مصنوعات چوبی برخوردار است زیرا امکان تولید قطعات با ابعاد دقیق و شکل‌های متنوع را به سادگی فراهم می‌کند.

  با استفاده از دستگاه‌های CNC، می‌توان قطعاتی مانند درب و پنجره، کابینت، میز و صندلی، و غیره را با دقت بالا برش داد. این خدمت همچنین امکان طراحی قطعات را به سادگی فراهم می‌کند و با این روش، تولید قطعات با کیفیت بالا و بازدهی بیشتر امکان‌پذیر می‌شود.

  کاربردهای برش با دستگاه سی ان سی شامل موارد زیر می‌شود:
  – CNC چوب
  – برش ام دی اف با استفاده از دستگاه CNC
  – تولید کنسول و قاب آینه
  – استفاده در کابینت‌های ممبران
  – برش امکان ساخت اشکال هندسی متنوع
  – تولید نمونه‌های سفارشی براساس فایل‌های مشتریان

  زمان تحویل سفارشات برش با دستگاه CNC

  زمان تحویل سفارشات برش با دستگاه CNC بستگی به نوع طرح و حجم کار دارد و نهایتاً پس از سه روز کاری، سفارش به مشتری تحویل داده می‌شود.

  قیمت خدمات CNC برش ام دی اف

  قیمت خدمات CNC برش ام دی اف به میزان پیچیدگی طرح کار و مدت زمان مورد نیاز برای اجرای کار بستگی دارد. هرچقدر طرح پیچیده‌تر باشد و مدت زمان انجام کار بیشتر باشد، هزینه خدمات CNC برش بر روی ورقه‌های ام دی اف بیشتر خواهد بود. این هزینه به دقیقه محاسبه می‌شود و هر ساله توسط اتحادیه صنف درودگران و مبل سازان تهران تعیین می‌شود.

  5/5 - (1 امتیاز)
  کاوش
  کشیدن