پرش لینک ها

ابزار-پروفیل

 قرنیز – ابزار یراق

آشنایی با قرنیز و آشنایی با ابزار و یراق کابینت و کمد .

 آشنایی با قرنیز

با قرنیز بیشتر آشنا شوید :
یکی دیگر از مواردی که به زیبایی منازل شما می افزاید قرنیزها می باشند . که قرنیزها را در حالت کلی می توان به دو دسته قرنیزهای سنکی و چوبی تقسیم کرد .
 که ما در سایت ایرانی دکور اقدام به معرفی قرنیز های چوبی کرده ایم چون قرنیزهای چوبی دارای تنوع زیاد طرح و رنگبندی های متنوع و قیمتهای مناسب نسبت به قرنیزهای سنگی و سرامیکی هستند .
و اینکه امروزه بجای قرنیزهای سنگی و سرامیکی بیشتر از قرنیزهای ام دی اف (MDF) و پی وی سی (PVC) در طراحی منازل استفاده می شود .
حالا شاید بسیاری از شما از ما سوال داشته باشید که چرا باید از قرنیز استفاده کنید ؟
که ما در جواب شما میگوییم از آنجایی که نصاب بعد از نصب پارکت لمینت از دیوارها فاصله خالی بعنوان فضای انساط در نظر میکیرد که اگر بر اثر گرما لمینت و پارکتها منبسط شوند فضای کافی موجود باشد . که قرنیزها علاوه بر اینکه این فضا را بخوبی پر میکنند بلکه با طرحها و رنگهای زیبا به منازل شما زیبایی فوق العاده ای می بخشد و در مورد منازلی که با سنگ یا سرامیک کار شده اند نیز باید گفت که باز در اینجا چون قرنیزها به عنوان جداکننده عمل میکنند باز هم به زیبایی منازل شما می افزاید .
حال انواع قرنیزها :
_ از نظر ارتفاع :
1 – قرنیزهای 7 سانتیمتری
2 – قرنیزهای 9 سانتیمتری
_ از نظر طول :
1 – قرنیزهای 280 سانتیمتری
2 – قرنیزهای 366 سانتیمتری
_ از نظر ضخامت :
1 – قرنیزهای 8 میلیمتری
2 – قرنیزهای 16 میلیمتری
و در انتها در مورد خرید به رنگ قرنیزها دقت کنید زیرا ما در سایت ایرانی دکور به این نتیجه رسیده ایم که اگر یک درجه رنگ قرنیز تیره تر یا روشن تر از از رنگ لمینت و کفپوش شما باشد زیبایی بیشتری به منازل شما خواهد بخشید .
gharniz.2 ابزار-پروفیل

 آشنایی با ابزار و یراق

سایر ابزار آلات کابینت و کمد دیواری ایرانی دکور :
ما در سایت ایرانی دکور این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده ایم تا تمام ابزار کابینت و کمد دیواری خود را با سلیقه خود انتخاب کنید .
یکی از مهمترین ابزارها دستگیره ها می باشند
که دستگیره به عنوان نقطه ای برای اعمال نیرو برای باز کردن در کمد یا کشو و…
به کار می رود . محل قرار گرفتن دستگیره کاملا سلیقه ای بوده اما استاندارد و محل قرار گیری آن به گونه ای است که باید طوری نصب شود که با جهت باز شدن در یا کشو در یک راستا باشد .
به عنوان مثال : دستگیره درها در کابینت در 5 سانتی
متری لبه درب باز شونده و ارتفاع 90 سانتی متری نصب می شود .
ابزار آلات ایرانی دکور عبارتند از :
yaragh alat low ابزار-پروفیل
درسایت ایرانی دکور ما تمام تلاش خود را انجام داده ایم تا انواع مختلف قرنیز را با طرحهای متفاوت برای هر سلیقه ای و قیمتهای متنوع برای شما در کنار هم فراهم آوریم تا انتخاب برای شما راحت تر و کم هزینه تر باشد .
برای دیدن قرنیزها به صورت دسته بندی شده و کاملا تفکیک شده و ثبت سفارش و خرید خود به صفحه اصلی سایت به منو قرنیز مراجعه فرمایید .
شماره های تماس مدیریت ایرانی دکور برای راهنمایی و مشاوره : 
همراه : 09123346296
تلفن ثابت : 77647430 – 021
امتیاز page
کاوش
کشیدن