پرش لینک ها

کفپوش استراتیفی

کفپوش استراتیفی یکی از بهترین کف پوش های پی وی سی PVC با کیفیت بالا و قیمت مناسب است. در این بخش به بررسی این کفپوش پرداخته ایم. جهت مشاهده رنگ بندی و طرح های این محصول، استعلام قیمت، سفارش، خرید و اخذ نمایندگی ایرانی دکور در ادامه با ما همراه باشید.

کفپوش استراتیفی
 
 

 رنگ بندی کفپوش استراتیفی

 

آشنایی با کفپوش استراتیفی

کفپوش استراتیفی ساخت کشور چین است. این کفپوش در رقابت با سایر محصولات چینی کفپوش پی وی سی PVC توانسته جایگاه خوبی در بازار کشورمان کسب کند. این محصول بصورت تایل عرضه می شود. در پایین بخش می توانید رنگ بندی های جذاب این محصول را مشاهده کرده و جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

مشخصات :

  • ضخامت هر تایل : 2 میلی متر
  • طول هر تایل : 91/4 میلی متر
  • عرض هر تایل : 152/4 میلی متر
  • تعداد هر تایل در بسته : 24 عدد
  • سطح پوششی هر بسته : 3/34 متر مربع
کفپوش پی وی سی را بدون واسطه و مستقیم از ما خریداری کنید. با مراجعه به بخش های مختلف وب سایت ایرانی دکور می توانید محصولات مشابه دیگری را نیز مشاهده نمایید. محصولاتی نظیر آرتا، پلیژن، ونیفلکس، راک فلور و ترکیش فلور را با این محصول مقایسه کرده و پس از انتخاب با مشاوران مجرب ما ارتباط برقرار نمایید. سایر محصولات ارائه شده توسط ایرانی دکور نیز از کیفیت خوب و قیمت مناسبی برخوردار هستند. در کنار این محصول همچنین می توانید نسبت به انتخاب قرنیز های با کیفیت استفاده نمایید تا به زیبایی محیط بیافزایید.
 
جهت برقراری ارتباط با کارشناسان فروش، مشاوران و همکاران بخش آنلاین ایرانی دکور با شماره های زیر در کنارتان هستیم.
 
واحد فروش : 77647430-021
واحد مشاوره : 66945467-021
واحد ارتباطات آنلاین : 9931364-0999

با ما در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام همراه باشید.

 
امتیاز post

پیام بگذارید

تماس با ایرانی دکور
کاوش
کشیدن