پرش لینک ها

اجرای پارکت لمینت

در اینجا به مطلب  آشنایی با نحوه اجرای پارکت لمینت و همچنین نکات مهم هنگام خرید و نصب پارکت لمینت می پردازیم .

کفپوش لمینت از تایل هایی هستند که در اضلاع آنها دارای بیرون آمدگی و تو رفتگی هایی است کلیک نامیده میشود و توسط آنها این تایل ها کنار هم قرار میگیرند و در هم قفل میشوند و یک سطح هماهنگ و زیبا را کنار هم تشکیل میدهند.
برای نصب پارکت لمینت باید به نکاتی توجه کرد و گرنه کار نصب آن ساده است
 • قبل از نصب پارکت لمینت بهتر است 48 ساعت ” لمینت ” ها به عنوان مثال : ” لمینت آرتا ” را در محیط قرار دهید تا با دمای محیط هماهنگ شود. و همچنین آشنایی با لمینت دکو و آشنایی با لمینت دنیز
 • کفپوش دیگری نباید در زیر کار باشد.
 • محل نصب باید کاملا خشک باشد و رطوبت نداشته باشد.
 • کف از هر آلودگی و گرد و غبار پاک باشد.
 • سطح زیر کار باید کاملا مسطح باشد و نباید پستی و بلندی داشته باشد اگر کف سرامیک هست مطمئن باشیم که سرامیک ها لقی نداشته باشد.
 • در صورتی که کفسازی اتاق تازه انجام شده باشد و کف سیمان یا بتن شده باشد حداقل باید یک هفته از زمان آن گذشته باشد که بسته به ضخامت کفسازی دارد مثلا برای ضخامت 6 سانتی متر 8 هفته باید از کار گذشته باشد تا کاملا خشک شود و بعد شروع به نصب پارکت لمینت کرد.
 • در صورت وجود گرمایش از کف، نباید گرمای کف اتاق از 28 درجه سانتی گراد بیشتر شود.

اجرای پارکت لمینت

 روش نصب پارکت لمینت

در قدیم پارکت ها را با چسب مخصوص به کف میچسباندن اما امروز پارکت لمینت ها به صورت کلیک نصب میشود.

مراحل نصب

 • اول باید جهت نصب تایل های پارکت لمینت را مشخص کرد مشخص کردن جهت کار نیاز به تخصص دارد اینجا خیلی کوتاه به این موضوع میپردازیم
 • . مهم ترین نکته ها برای تعیین جهت نصب تایل های پارکت لمینت قرار گرفتن طول آنها در راستای نور است که باعث میشود زیبایی لمینت ها بیشتر شود.
 • طول تایل ها باید در جهت طول اتاق باشد.
 • در فضایی که به صورت مربع میباشد و طول و عرض اتاق تقریبا برابر است طول لمینت ها را در جهت نور اتاق نصب میکنند.
 • در اتاقی که به صورت مستطیل است معمولا پنجره ها به صورت طولی قرار گرفته اند و جهت نور و طول اتاق با هم موافق نیستند برای نصب تایل ها از نور استفاده نمیکنیم و در جهت طول اتاق تایل های پارکت لمینت به عنوان مثال ” لمینت آرتا ” را نصب میکنیم .
 • طول و عرض اتاق قبل از نصب کامل اندازه گیری شود تا ردیف های اول و آخر یکی خیلی پهن یا باریک نشود و متناسب باشند .
 • فوم را کامل کف اتاق پهن کنید. در زیر سطح کار لایه فوم که مانند ابر است و ضخامتی در حدود 2 میلیمتر میگذارند. فوم ها کار عایق صدا و عایق حرارتی و برودتی را برای اتاق انجام میدهد اگر فوم را در زیر کار استفاده نکنید صداها بسیار بد و بلندی هنگام راه رفتن و کار کردن مثلا جاروبرقی زدن شنیده خواهد شد و برای طبقه زیرین خیلی ناراحت کننده است. دو نوع فوم برای ان کار وجود دارد یکی با عنوان فوم سایلنت که برای کف هایی که زیر ساز آن با سیمان و بتن انجام شده استفاده میشود و نوع دیگر فوم معمولی هست که برای کف هایی که سرامیک یا گچ شده قابل استفاده است. اگر کف اتاق موکت نصب شده که پرز ندارد و نرم نیست میتوانیم مستقیم پارکت لمینت را روی آن نصب کرد.
 • برای فوم از دیواری که از همه طول بیشتری دارد شروع میکنیم و از همان دیوار فوم را در اتاق پهن میکنیم.
 • لمینت ها را کامل نباید به دیوار بچسبانیم و حدود 8 میلی متر با دیوار فاصله باید داشته باشد که از گوه و یا خود لمینت ها میشود استفاده کرد.
 • در بیشتر لمینت ها درز کلیک لمینت طوری طراحی شده است نصب را از سمت چپ شروع کنیم.
 • وقتی با پایان دیوار میرسیم لازم است لمینتی که میخواهیم نصب کنیم برش داده شود.
 • ” پارکت لمینت “هایی که رنگ آنها روشن است به چند روش چیده میشوند: درهم، پله ایی، آجری، جناقی.
 • فوم ها نباید به روی هم بیفتن و باید کاملا با هم مماس باشند.
 • از تایل هایی که بافت آنها شبیه به هم هستند کنار هم استفاده نکنیم تا نصب ما زیبا تر شود.
 • برای محکم شدن تایل ها کنار هم نیاز است که با جکش ضربه بزنید، برای اینکه تایل ها در اثر ضربه شکسته نشوند از گوه مخصوص یا چکش ضربه گیر پلاستیکی استفاده کنید. اما برای ضربه زدن به تایل آخر حتما نیاز به ابزار مخصوص این کار میباشد.
 • برای طول و عرض های بیشتر از سیزده متر باید از درز اتصال استفاده کرد و همچنین در درگاه های اتاق نیاز به نصب درز های اتصال میباشد.
 • نگران تایل های لمینت که بریده شده اند نباشید از آنها میتوان در انتها و ابتدای ردیف های فضاهای دیگر استفاده کرد.

تا 24 ساعت وسائل سنگین روی سطح که پارکت لمینت شده است نگذارید تا لمینت شکل اصلی خودش را با فضای اتاق پیدا کند.

چون لمینت با چسب به کف اتاق نمیچسبد و با کلیک در هم فقل میشوند هر وقت پارکت لمینت نیاز به تعویض داشت میتوان قطعه را جدا کرد و تعویض کرد.

اجرای پارکت لمینت

نکات مهم برای اجرای پارکت لمینت

در اینجا می‌خواهیم به نکات اساسی در اجرای پارکت لمینت اشاره کنیم که به شما کمک خواهد کرد تا تجربه یک نصب موفق و بهتر از تغییر پوشش کف ساختمان خود داشته باشید. فراموش نکنید که این نکات را رعایت کنید:

1. سنجش سطح رطوبت:
سطح رطوبت را میانگین کنید و در صورت نیاز، درها را باز بگذارید تا رطوبت متعادل شود. دمای مناسب بین 35 تا 55 درصد است.

2. صاف‌سازی و یکدست‌سازی کف:
اطمینان حاصل کنید که سطح کف صاف و بدون فرورفتگی یا بالاآمدگی باشد. هر گونه ناهمواری ممکن است فرآیند نصب پارکت را مختل کند.

3. بررسی کیفیت قرنیزها:
تصمیم بگیرید که آیا قرنیزهای قدیمی را نگه می‌دارید یا تغییر می‌دهید. انتخاب صحیح قرنیزها تأثیر مستقیمی بر زیبایی و عملکرد پارکت دارد.

4. تمیز کردن سطح زیر نصب:
اطمینان حاصل کنید که هیچ ذرات ریزی بر روی سطح زیر نصب باقی نمانده و از دانه‌های شکر نیز پرهیز کنید، زیرا ممکن است باعث جیرجیرک شدن پارکت شود.

5. تحلیل جذب رطوبت کف:
در صورت نیاز، از نایلون مخصوص برای جلوگیری از جذب رطوبت توسط سطح نصب استفاده کنید.

6. اندازه‌گیری فاصله زیر درها:
با استفاده از فوم و یک تایل لمینت، فاصله زیر درها را اندازه گیری کرده و آن را به اندازه کافی باز کنید تا دسترسی راحت به درها داشته باشید.

7. تهیه ابزارهای مورد نیاز:
اطمینان حاصل کنید که تمام ابزارهای لازم برای نصب پارکت را دارید تا مراحل نصب به دقت انجام شود.

8. خرید فوم مناسب:
فوم را بر اساس نوع پروژه و نیازهای آن بخرید؛ به عنوان مثال، فوم سایلنت 2 میل رایج‌ترین فوم برای نصب پارکت است. از فوم پشت فویل‌دار نیز برای نصب با سیستم‌های گرمایش از کف استفاده کنید.

با رعایت این نکات، نصب پارکت لمینت به صورت موفقیت‌آمیز و با دقت بیشتری انجام خواهد شد.

اجرای پارکت لمینت

لمینت یا پارکت

لمینت و پارکت در اصل با هم متفاوت می باشند و لمینت را در کیفیت پایین از ام دی اف MDF تولید می کنند و در کیفیت بالا با مغز اچ دی اف HDF تولید می کنند . ولی پارکت از جنس چوب طبیعی می باشد که معمولا از جنس چوب راش یا چوب بلوط می باشد ولی در بازار ایران به لمینت در اصطلاح پارکت هم می گویند در همین راستا شایان ذکر است که ما در سایت ایرانی دکور برند های پارکت لمینت موجود در سبد کالای شرکت را قرار داده ایم که در این میان پارکت لمینت ایرانی و پارکت لمینت ترک و پارکت لمینت آلمانی قرار دارد تا شما مشتریان عزیز به راحتی طرح و مدل پارکت لمینت خود را انتخاب کنید .

برای دیدن محصولات کافیست از منو پارکت لمینت بر روی برند لمینت خود کلیک کنید تا با برند پارکت لمینت خود آشنا شوید و بعد از آشنایی کامل پارکت لمینت خود را انتخاب کنید . رنگ بندی تمام محصولات پارکت و لمینت به صورت کامل و به روز در سایت ایرانی دکور قرار داده شده است . و همچنین شما می توانید با برند های برتر ایرانی اعم از پارکت لمینت دکو و پارکت لمینت دنیز آشنا شوید . و رنگ بندی لمینت گرین هوم و …

خرید پارکت لمینت

اولین سوالی که برای شما مشتریان عزیز قبل از خرید پارکت یا خرید لمینت پیش می آید این سوال است که کدام برند پارکت لمینت را خرید کنیم بهتر است ؟

که ما در جواب شما می توانیم بگوییم که بعد از خبر خوب ممنوعیت واردات کالایی که مشابه داخلی دارند برند های ایرانی پارکت و لمینت توانستند با بالا بردن کیفیت محصولات خود با محصولات پارکت ترک و لمینت ترک و پارکت آلمانی و لمینت آلمانی رقابت کنند . و ما در سایت ایرانی دکور بهترین برند های پارکت ایرانی و لمینت ایرانی را برای خرید شما مشتریان عزیز قرار داده ایم . و همچنین برای خرید پارکت آلمانی و خرید لمینت آلمانی و خرید پارکت ترک و خرید لمینت ترک می توانید بهترین برند های لمینت و پارکت ترک و آلمانی را مشاهده کنید و خرید کنید و توجه داشته باشید خرید پارکت و خرید لمینت از سایت ایرانی دکور کاملا بی واسطه می باشد و با خیال راحت خرید پارکت و خرید لمینت خود را از ایرانی دکور انجام دهید . و امکان خرید پارکت و خرید لمینت به صورت آنلاین از طریق برنامه واتس آپ و تلگرام برای شما قرار داده شده است و همچنین برای ثبت سفارش و خرید پارکت و خرید لمینت می توانید با شماره تماس های شرکت ما تماس بگیرید

فروش لمینت پارکت

فروش لمینت پارکت در سایت ایرانی دکور کاملا بی واسطه انجام می شود و ایرانی دکور به فروش پارکت ایرانی و فروش لمینت ایرانی و همچنین فروش پارکت ترک و فروش لمینت ترک و فروش پارکت آلمانی و فروش لمینت آلمانی بدون واسطه پرداخته است و فروش پارکت و فروش لمینت ما هم بصورت آنلاین انجام می شود و هم به صورت حضوری مشتریانی که قصد خرید حضوری دارند آدرس و موقعیت مکانی ما در قسمت تماس با ما قرار داده شده است تا مشتریان بعد از تشریف آوردن در محل به صورت حضوری طرح و رنگ پارکت و لمینت خود را انتخاب کنند و پارکت و لمینت خود را خرید کنند . ولی در فروش آنلاین بعد از پرداخت هزینه پیک موتوری شرکت سمپل برند لمینت انتخابی مشتری را به درب منزل شما ارسال می کند تا مشتری در محل طرح و رنگ لمینت خود را انتخاب کند و خرید خود را انجام دهند

قیمت لمینت پارکت

پارکت لمینت در سایت ایرانی دکور با نازل ترین قیمت ارائه می شود و برای پرسیدن قیمت پارکت و قیمت لمینت به صورت به روز با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید و همکاران عزیز نیز بعد از ارسال اطلاعات همکاری از طریق واتس آپ و تلگرام و پر کردن فرم عاملیت فروش ما می توانند قیمت پارکت  لمینت را بصورت همکاری سوال کنند و با شرکت ایرانی دکور شروع به همکاری کنند . فقط مشتریان عزیز توجه فرمایند که قیمت پارکت و قیمت لمینت به روز بوده و پیش فاکتور به منزله رزرو کد می باشد .

پارکت لمینت ارزان

به دلیل بالا رفتن قیمت ها در صنف پارکت و لمینت بیشتر مشتریان محترم اولین سوالی که مطرح می کنند این است که کدام برند پارکت و کدام برند لمینت از همه ارزان تر است ؟

که باید به این نکته توجه کرد در بحث پارکت لمینت ارزان متاسفانه برند های بی کیفیتی موجود است که ما سعی کرده ایم تا لمینت ارزان و پارکت ارزان با کیفیت خوب را در مجموعه پارکت لمینت های خود قرار دهیم تا شما مشتریان عزیزی که قصد خرید لمینت ارزان یا پارکت ارزان را دارید بتوانید برند با کیفیتی را از مجموعه ایرانی دکور خرید کنید . و در پایان به این نکته اشاره کنیم که در بین برند های پارکت ارزان و لمینت ارزان هم می توان برند خوب و با کیفیت انتخاب کنید فقط کافیست از ایرانی دکور بی واسطه خرید کنید و نیازی به گران خریدن نیست .

5/5 - (1 امتیاز)

پیام بگذارید

تماس با ایرانی دکور
کاوش
کشیدن