پرش لینک ها

خدمات رنگ کاری چوب

ارائه خدمات رنگ کار چوب

خدمات رنگ کاری چوب بصورت تخصصی توسط ایرانی دکور ارائه می شود. 
 

وسایل و سطوح چوبی، از جمله مبلمان، درب‌ها، نرده‌ها، و اتاق‌های چوبی همچون سونا، برای به‌روز شدن و درخشان شدن به نیاز به رنگ‌آمیزی چوب دارند. در ایرانی دکور ، اهمیت بالایی به استفاده از رنگ چوب با قیمت و کیفیت مناسب داده می‌شود و تخصص‌های ما در این زمینه همراه با ضمانتنامه کتبی برای رنگ‌آمیزی چوب می‌باشد.

چوب به عنوان یکی از پرکاربردترین و محبوب‌ترین متریال‌ها در دکوراسیون داخلی شناخته می‌شود. این متریال می‌تواند به صورت متنوع و با سبک‌های مختلف در چیدمان خانه مورد استفاده قرار گیرد. زیبایی و گرمای بخش‌های مختلف دکوراسیون خانه به شدت وابسته به استفاده از چوب و رنگ‌آمیزی چوب به صورت متفاوت است.

از مبلمان و سرویس‌های ناهارخوری تا میزهای تلویزیون و چارچوب‌ها، اغلب این محصولات از چوب ساخته شده‌اند.

آنها در اجزای مختلف داخلی از سقف و لوسترهای مدرن تا قاب‌های کار شده در طراحی دیوارها قابل مشاهده هستند.

با توجه به اهمیت بالای رنگ و درخشش این بخش‌ها در زیبایی چیدمان داخلی، نقاشی و رنگ‌آمیزی چوب می‌تواند به شکل جذابی فضا را تغییر دهد. به ویژه با انجام رنگ‌آمیزی چوب، می‌توان با کمترین هزینه، تغییرات جذابی در محیط داخلی خانه و دفتر کار خود ایجاد کرد.

مراحل رنگ کاری چوب 

مراحل رنگ کاری چوب به شرج زیر است : 

مراحل سیلر کردن چوب:

مرحله اول: آماده‌سازی سطح کار
در ابتدا، سطح چوب با استفاده از سنباده آماده می‌شود. این کار باز کردن منافذ سطح چوب را فراهم می‌کند تا سیلر به‌خوبی جذب شود. پس از سنباده‌زدن، سطح چوب با دستمال تمیز به‌طور کامل گردگیری می‌شود.

مرحله دوم: رنگ‌آمیزی چوب با رنگ سیلر
رنگ سیلر با استفاده از قلم‌مو یا پیستوله بر روی سطح چوب اعمال می‌شود. تعداد لایه‌های رنگ‌کاری ممکن است بسته به شفافیت و کدری چوب متفاوت باشد. بعد از هر لایه، باید صبر کرد تا سیلر کاملاً خشک شود. در صورت زبر شدن سطح چوب، می‌توان با سنباده‌کاری کوتاه آن را صاف کرد.

استفاده از تینر مناسب بسیار مهم است. تینر ۱۵۰۰۰ معمولاً مناسب است، اما در زمستان ممکن است از تینر ۲۰۰۰۰ استفاده شود. تینر ۱۲۰۰۰ یا ۱۰۰۰۰ برای سیلرکاری مناسب نیستند و باعث کاهش کیفیت رنگ می‌شوند.

مرحله سوم: رنگ‌آمیزی کیلر
پس از خشک شدن سیلر، کار به اجرای کیلر می‌رسد. توجه به زمان خشک شدن سیلر حائز اهمیت است. برخی پیشنهاد می‌دهند که برای اجرای کیلر، زمان بیشتری صبر کرده و مطمئن شوید که ذرات بخار موجود در سیلر و تینر به‌طور کامل تبخیر شده‌اند. این اقدام جلوه و ماندگاری بهتری به رنگ کیلر می‌دهد.

تفاوت سیلر و کیلر:
تفاوت اساسی بین سیلر و کیلر در این است که این دو ماده مکمل یکدیگر هستند. سیلر برای عایق‌کاری منافذ چوب به‌کار می‌رود تا از نفوذ رنگ کیلر جلوگیری کند. در حالی که سیلر بی‌رنگ است و جلوه زیبایی به چوب نمی‌دهد، کیلر حتی بدون استفاده از سیلر نیز قابلیت زیبایی را دارد. با این حال، ماندگاری و مقاومت کمتری نسبت به سیلر دارد.

ما در سایت ایرانی دکور این فرصت را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم تا به راحتی سفارش انجام و اجرای رنگ کاری چوب  خود را ثبت و بدون اتلاف وقت پروژه خود اجرا نمایید.
 شماره های تماس برای ثبت سفارش شما :

همراه : 09123346296
تلفن : 77647430-021

  قیمت رنگ کاری چوب

  عوامل مؤثر در هزینه و نحوه قیمت‌گذاری رنگ‌آمیزی چوب:

  1. نوع رنگ:
  نوع رنگ اولین و مهم‌ترین عامل در هزینه رنگ‌آمیزی چوب است. رنگ‌های بر پایه پلی‌یورتان و پلی‌استر از محصولات معمولی برای چوب هستند. می‌توان با رنگ پلی‌یورتان سطح چوب را به صورت مات یا براق رنگ‌آمیزی کرد. همچنین دستمزد رنگ‌آمیزی با استفاده از پلی‌یورتان معمولاً بیشتر از پلی‌استر است.

  2. نوع قطعه چوبی:
  هزینه رنگ‌آمیزی چوب بر اساس سطح صاف محاسبه شده است. اما در صورت وجود برجستگی‌ها یا حکاکی‌های خاص در سطح چوب، هزینه افزایش می‌یابد.

  3. متراژ:
  قیمت رنگ‌آمیزی چوب معمولاً بر اساس مترمربع تعیین می‌شود. اما برای قطعات باریک با طول زیاد، محاسبه بر اساس متر طول انجام می‌شود که ممکن است هزینه را به‌طور معقول‌تری محاسبه کند.

  4. جنس چوب:
  جنس و عمر چوب نیز تأثیرگذار بر هزینه رنگ‌آمیزی دارد. چوب تازه کمترین نیاز به زیرسازی دارد، در حالی که چوبی که مدت‌ها در معرض هوا بوده است نیاز به زیرسازی بیشتری دارد.

  شما می‌توانید سفارش رنگ‌آمیزی چوب را در سایت ایرانی دکور ثبت کنید. کارشناسان ما پس از دریافت درخواست، چند پیشنهاد قیمت برای شما ارسال خواهند کرد تا شما بتوانید بهترین گزینه را  انتخاب کنید

  4/5 - (1 امتیاز)
  کاوش
  کشیدن