پرش لینک ها
چوب راش
چوب راش تنه یک نوع از سخت‌ترین چوب های موجود در جهان است که به خاطر مقاومت و پایداری بیشتر از سایر چوب‌ها معروف است.
کاربرد چوب راش
الگوی نمدی جذاب طبیعی چوب راش برای بسیاری جذاب است. این ماده متعدد کاربردهایی دارد که شامل مبلمان، کف‌پوش، کابینت، و بسیاری دیگر از کاربردها می‌شود.
چوب راش؛ زیبا و متمایز
چوب راش اغلب از رنگ کرم روشن تا قهوه‌ای مایل به قرمز موجود است. این چوب یک انتخاب عالی برای محصولات دست‌ساز است، زیرا رنگ و پوشش خوبی را در برمی‌گیرد و با آن کار کردن آسان است.
Previous slide
Next slide

خدمات چوب راش

ما در مجموعه ایرانی دکور، فروش چوب راش، برش و ساخت سازه های مختلف از این محصول را در ذیل خدمات خود قرار داده ایم.

طراحی سازه های سفارشی

همانطور که در بالا گفته شد، چوب راش دارای کاربرد های مختلفی است از جمله ان ها ساخت صنایع دستی با این نوع چوب هست که ما با توجه به شناخت خود از این چوب و کاربردهای ان بهترین مشاور شما در این زمینه هستیم.

برش و رنگ کاری چوب راش

شما برای استفاده از چوب راش در دکوراسیون داخلی بایستی نسبت به برش و رنگ کاری و پوشش منافذ الوار اقدام کنید، ما در کارگاه ایرانی دکور به واسطه تجربه چندین ساله و دارا بودن دستگاه های منحصر به فرد در این زمینه نیز بهترین همراه شما خواهیم بود.

ساخت با چوب راش

ما در مجموعه ایرانی دکور متریال های مختلفق دکوراسیون داخلی را با چوب راش تهیه و به صورت سفارشی در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم. برای مثال ما کف پوش، سازه های دکوری دیواری و آلاچیق ها و کلبه های کوچک را طراحی و برای مشترین خود اجرا می کنیم.

مزایا و معایب چوب راش

مزایا

معایب

در زمینه دکوراسیون داخلی، مبلمان و کف‌پوش، انتخاب صحیح چوب می‌تواند کل تفاوت را به ارمغان بیاورد. چوب راش به دلیل الگوی چوبی زیبایش و دوام قابل توجهش انتخابی برتر به حساب می‌آید.

این چوب سخت، آیینه‌ای زیبا در هر فضای منزل یا دفتر کار به شمار می‌رود. به علاوه، این چوب علاوه بر الگوی ظاهری زیبا خود، بسیار کارآمد است و از آسانی در کاربرد و پذیرش فینیش بهره می‌برد.

همچنین، این چوب بسیار مقاوم در مقابل خش و ساییدگی بوده و برای مناطق با تردد بالا بسیار مناسب است. با این حال، اهمیت دارد که با دقت به آن رسیدگی شود زیرا در صورت عدم رعایت مشکل پاره شدن و ترک خوردن را دارد، و همچنین با توجه به این که خشک کردن آن دشوار است، تمایل به تورفتگی دارد. در انتها، لازم به یادآوری است که خطر حمله قارچ و حشرات نیز وجود دارد.

با این همه، با رعایت نکات لازم، چوب راش هنوز بهترین گزینه برای کسانی است که هم زیبایی و هم کارآیی را دردکوراسیون داخلی مورد نظر خود می‌جستند.

پروژه های اجرا شده با
چوب راش

تلویزیون با چوب راش چوب راش

عسلی با چوب راش چوب راش

صندلی با چوب راش چوب راش

با چوب راش چوب راش

مشاهده
کشیدن